Obecnie 198 forumowiczów jest online
Obecnie 198 forumowiczów jest online
Ta kategoria jest poświęcona wątkom na temat zwiększania sprzedaży, poznaj wskazówki jak poprawić wynik jakości i pozycję reklam oraz inne pomysły na optymalizację reklam.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Akademia Forum AdWords - Bezpłatnie zoptymalizujemy Twoje konto AdWords

Magister ✭ ✭ ✭

 

Drodzy Forumowicze,

 

sierpień to miesiąc, w którym sprzedaż nabiera tempa, a hasło zbliżającego się we wrzesniu powrotu do szkoły widnieje na wielu witrynach sklepowych. A czy Wasze konta AdWords są już na tyle dobrze zoptymalizowane, aby przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych klientów? Wrzesień i słynny powrót do szkoły tuż, tuż, a zatem przygotujmy się na jak najbardziej efektywne realizowanie swoich celów sprzedażowych lub brandingowych!

 

Aby pomóc Wam odnieść sukces za pomocą reklamy internetowej i poprawić wyniki Waszych kampanii w przeddniu wrześniowego szału sprzedażowego, Forum Adwords rozpoczyna serię darmowych online-optymalizacji kont AdWords pod nazwą “Akademia Forum AdWords”.

 

Jeśli uważasz, że Twój biznes mógłby skorzystać z konkretnych wskazówek naszych forumowych ekspertów i użytkowników, możesz zgłosić swoją kandydaturę do optymalizacji poprzez wypełnienie tego formularza. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15.08.2013. Gdy zapoznamy się ze wszystkimi aplikacjami, skontaktujemy się z tymi użytkownikami, którzy zostali wybrani do optymalizacji.

 

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące Akademii i udziału w programie, to piszcie- chętnie odpowiem.

 

Nie przegapcie tej okazji i zgłoście się już dziś! 

 

Zapraszam i pozdrawiam,

KarolinaP

 

                                                              Screen Shot 2013-08-07 at 12.23.05 PM.png