Obecnie 275 forumowiczów jest online
Obecnie 275 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

zdjęcie w google map

Nowicjusz ✭

Centrum Piękna i Relaksu

ul. Lubelska 56 b 21-100 Lubartów

Moja firma jest zweryfikowana

Na Google map zamieszczone jest zdjęcie na którym jest widoczny budynek z niebieskim dachem gdzie mieści się moja konkrecja-Gabinet kosmetyczny. Chciałabym aby był widoczny tylko żółty budynek i druga strona od strony parkingu. Reklamuję moja firmę i nie zamierzam reklamować mojej konkurencji. Poproszę o  informacje jak można zmienić to zdjęcie jak najszybciej.Pozdrawiam

https://www.google.com/maps/place/Centrum+Pi%C4%99kna+i+Relaksu,+Lubelska+56B,+21-100+Lubart%C3%B3w,...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

zdjęcie w google map

Najlepszy Współtwórca

Witaj Bożena,

Proszę dodaj własne zdjęcia do wizytówki.

Widok Street view wskazuje na budynek w którym masz siedzibę od strony przejazdu samochodu Google.

Od stromy parkingu samochód nie jechał. Poza tym Street View dla wizytówki praktycznie zawsze jest od strony przebiegu ulicy przy którz]ym firma ma adres. Możesz też próbować dodać wirtualny spacer zamówiony u rekomendowanego fotografa Google. Spacer zrobiony od wejścia do Twojej firmy (jeśli wejście jest na zewnątrz). Wtedy widok z samochodu Street View bedzie mniej eksponowany przez Google - nie zniknie całkowicie, ale będzie mniej eksponowany na rzecz panoram z tego spaceru.

Pozdrawiam,

Jacek