Obecnie 197 forumowiczów jest online
Obecnie 197 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zostałem naciągnięty przez obcą firmę na zamieszczenie lokalizacji

Nowicjusz ✭

Witam, około 3 lata temu zostałem naciągnięty odpłatnie  przez obcą firmę X na umieszczenie lokalizacji mojej firmy  w mapach google.Nazwa wyświetlana to  Balustrady nierdzewne, barierki ze stali nierdzewnej NIKOSTAL mgr inż. Bartosz Jachym.  Teraz jak poznałem temat jak to się robi i jak samemu można dokonywać zmian, nie mam możliwości edytowania tych danych ze względu na to iż ktoś stworzył obce konto google do którego nie mam dostępu. I tu zadaję sobie pytanie czy jest możliwość usunięcia tych danych z wyświetlania  na mapie google lub ewentualnie dostęp do tego konta które jest właścicielem tych danych. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Cześć Bartosz.

Skorzystaj z tej instrukcji https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Witam. Niestety wizytówka mojej firmy na mapach google nie ma powiązanego żadnego adresu email wiec nie ma możliwości kontaktu z twórcą tej lokalizacji. Może jest jeszcze jakiś inny sposób aby tą lokalizację usunąć? dziękuję

[ Edytowane ]
Student ✭ ✭ ✭

Wyszukaj w wynikaj tą wizytówkę i kliknij Zaproponuj zmiany

Screen Shot 11-26-17 at 11.23 AM.PNG

Najlepszy Współtwórca

@Bartosz J

Jeśli lokalizacja istnieje to usunięcie jej nic nie da. Za chwilę i tak może wrócić na mapy.

Przejdź dokładnie całą procedurę z linka podanego przez Dominika. Przeczytaj uważnie. Skoro nie ma adresu e-mail i nie ma kontatku z właścicielm - tym prościej będzie przejąć zarządzanie.

Pozdrawiam,

Jacek