Obecnie 206 forumowiczów jest online
Obecnie 206 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana kategorii na taką, której nie ma w podpowiedziach

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam taki problem. Nie mogę dodać jako kategorii działalności dla mojej firmy "biuro projektowe" przy czym z tego co widzę inne wizytówki mają taką kategorię. Co robię nie tak? jak można to zmienić? proszę o pomoc

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zmiana kategorii na taką, której nie ma w podpowiedziach

Profesjonalista ✭ ✭

Jeżeli występuje taka kategoria u innych, powinna Ci się wyświetlić sugestia po wpisaniu "biuro" czy możesz wysłać print screena co się dzieje dokładnie po próbie dodania?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Zmiana kategorii na taką, której nie ma w podpowiedziach

Nowicjusz ✭

2.jpgbiuro.jpg

Dot.: Zmiana kategorii na taką, której nie ma w podpowiedziach

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

No jest to problem. Baza Google ma mnóstwo źródeł, zbierana była przez lata. Sporo kategorii więcej niż na Mapach dało się dodać kiedyś w Kreatorze Map. Teraz tam też jest sporo wycięte, ale i tak jest więcej. Teraz jest taki interfejs, że danej kategorii do wprowadzenia nie ma, ale inne firmy mają tą kategorię dodaną wcześniej.

Podaj proszę nazwę i adres firmy - zobaczę co da się zrobić - jestem Regionalnym Moderatorem Kreatora Map Google i sporo edycji jestem w stanie przeprowadzić bez oczekiwania na akceptację Google. Niestety za kilka dni Kreator zostanie wyłączony. Jeśli tylko będzie to możliwe to Ci pomogę.

Pozdrawiam,

Jacek