Obecnie 181 forumowiczów jest online
Obecnie 181 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zawieszenie Konta Lokalny Przewodnik

Nowicjusz ✭

Dzien Dobry. Dziś ku mojemu zdumieniu moje konto Lokalnego Przewodnika zostało zawieszone. Dlaczego? Z Jakiego powodu? Od kilku lat dodaję informacje oraz opisy często latam po świecie a tu nagla trach. Nie ma jak się dowiedzieć w czym rzecz i co najważniejsze jak odwiesić. Proszę o pomoc. Dziękuję.

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek E
luty

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To jest forum Google Moja Firma. Nie pomagamy tutaj Lokalnym Przewodnikom. 

Mogę tylko podpowiedzieć - przeczytaj dokładnie wytyczne programu LP, zastanów się przede wszystkim czy i jeśli tak,  to w jaki sposób nie pomieszałeś swojej działalności biznesowej z działalnością jako LO (np. zdjęciem profilowym, ale nie tylko). Wejdź na LG Connect (w trybie incognito) i poszukaj co można wtedy zrobić - jest o tym post w języku angielskim. Od razu podpowiem, że tworzenie drugiego/nowego konta nie jest dobrym pomysłem.

Proszę nie kontynuujmy dalej tego tematu tutaj bo będę zmuszony zgłosić go do usunięcia (NTG).

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek E
luty

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

To jest forum Google Moja Firma. Nie pomagamy tutaj Lokalnym Przewodnikom. 

Mogę tylko podpowiedzieć - przeczytaj dokładnie wytyczne programu LP, zastanów się przede wszystkim czy i jeśli tak,  to w jaki sposób nie pomieszałeś swojej działalności biznesowej z działalnością jako LO (np. zdjęciem profilowym, ale nie tylko). Wejdź na LG Connect (w trybie incognito) i poszukaj co można wtedy zrobić - jest o tym post w języku angielskim. Od razu podpowiem, że tworzenie drugiego/nowego konta nie jest dobrym pomysłem.

Proszę nie kontynuujmy dalej tego tematu tutaj bo będę zmuszony zgłosić go do usunięcia (NTG).

Pozdrawiam,

Jacek