Obecnie 208 forumowiczów jest online
Obecnie 208 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wykasowanie prawego panelu reklam adwords w wynikach wyszukiwania

Nowicjusz ✭

Jak oceniacie wpływ braku reklam z prawej strony wyników wyszukiwania w Waszych kampaniach AdWords?

Ja na razie nie zauważyłem większych zmian w ilości wyświetleń czy zwiększenia CPC w prowadzonych kampaniach. Może trzeba trochę poczekać?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Wykasowanie prawego panelu reklam adwords w wynikach wyszukiwani

Wschodząca Gwiazda
Ja normalnie widzę reklamy z prawej strony i podejrzewam, że nie jestem odosobniony, stąd pewnie nie widzisz żadnych większych zmian.
Tomasz Ciepłucha

Wschodząca Gwiazda
Ja już nie mam reklam z prawej strony. A zmiany zostaną zauważalne prawdopodobnie przy reklamach wyświetlanych poniżej 4 miejsca, choć nie mam doświadczenia z tak niskimi pozycjami. Adaśko

Wszechwiedzący ✭
Na razie nie ma żadnego wykasowania. To co można odnotować to fakt, że udział wyników gdzie mamy 4 pierwsze pozycje z reklamami wzrósł kilka dni temu do ok 20%. Większość cały czas jest "po staremu", zobaczymy jak długo Emotikon: Mrugający Spadła też częstotliwość wyświetlania prawej strony reklam a wzrosła ilość wyświetleń na dole strony.
________
Booguś

Wschodząca Gwiazda

Bogumił tak to wygląda u mnie :-)

Zrzut ekranu 2016-02-21 o 20.08.40.png

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

No tak, to było testowane od dłuższego czasu i chłopakom wyszło, że tak jest ładniej Emotikon: Mrugający Mamy chyba też na kompach widzieć to samo co na komórkach - to a'propos braku prawej strony.

________
Booguś