Obecnie 68 forumowiczów jest online
Obecnie 68 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie wizytówki NA ZAWSZE z Google

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam. Czy jest możliwość usunięcia wizytówki, nie konta, z Map? Lub jakiś sposób, który przyspieszy jej usunięcie?

Profesjonalista ✭ ✭

Nie. Nawet jeśli usuniesz wizytówkę zawsze ktoś może ją dodać spowrotem i wtedy opinie z miejsca tez wracają, można za to oznaczyć miejsce jako zamkniete na stałe.

Nie ma sposobu na usunięcie wizytówki po za jej usunięciem, tylko twórca lub administrator moze ją usunąć a każdy może zgłosić jesli np. dane miejsce nie istnieje.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

A jak usunąć zdublowane miejsce na google moja firma?

Chodzi mi o to, że 3 tygodnie czekam na pocztę z weryfikacją adresu firmy na google moja firma i nie przychodzi list. Sprawdziłem o co chodzi i widzę, że mam 2 takie same adresy wpisane( nie pamietam bym 2 razy wprowadzał, może przez przypadek) i te same dane więc jest duplikat. Do jednego zrobiony jest Google + wizytówka ze zdjęciami firmowymi itp. Do drugiego tego samego adresu nic nie ma. Chciałem usunąć tam gdzie nic nie ma, ale nie ma takiej opcji, ale opcja usuń jest do tego, profilu którego chce używać i który jest uzupełniony z tym g+ ze zdjęciami. To jak to naprawić teraz by google przysłał mi ten kod weryfikujący jednak? Mam usunąć wizytówkę i zostawić tamten profil którego nie chce i go uzupełnić i od nowa zrobic wizytówkę? Czy może wystarczy zmianę adresu tego profilu którego nie chce na jakiś inny i wystarczy? Teraz 2 raz poprosiłem by wysłali na pocztę weryfikacje z tego profilu ktory chcę, a czy weryfikować teraz ten profil którego nie chcę? Podpowiem jeszcze, że zmieniłem numer domu z 7 na 5 w tym fałszywym by się różniło by nie było duplikatu. Chętnie bym to usunął bo to zwykły błąd ale się nie da. Jak rozwiązać ten problem, bo już męczę się z tym miesiąc i marnuje na to czas?

Nowicjusz ✭

daj namiar to Ci usunę w 100 %

Nowicjusz ✭

Nie, Już jest wszystko ok

Profesjonalista ✭ ✭

Zgłaszasz wówczas duplikacje.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Problem rozwiązany już.

Nowicjusz ✭

też chciałbym usunąć wizytówkę z google maps ktoś pomoże ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy