AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 216 forumowiczów jest online
Obecnie 216 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Rozszerzenia

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witam serdecznie,

potrafi ktoś może mi wyjaśnić jakie to jest rozszerzenie oraz jak je zaimplementować. Mi to wygląda na Rozszerzenie lokalizacji i połączenia z wizytówką w Google Moja Firma na której są opinie. Niestety mimo, że posiadam taką wizytówkę jak i kilka zawartych na niej opinii, moje reklamy nie są wyświetlane w tej konfiguracji.

Pozdrawiam

egdidfec.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

Dot.: Rozszerzenia

Magister ✭ ✭ ✭
Jacku, myślę, że idziesz dobrym tropem. To jest wizytówka z Google Moja Firma oraz opinie z tego źródła. A dlaczego Ci się nie wyświetlają? Najprawdopodobniej, gdy będziesz miał również kilkanaście opinii (tak jak w przykładzie), to gwiazdki się pojawią.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Zdecydowanie pomyliłem tematy, wybaczcie Emotikon: Szczęśliwy
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Jacek S
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭
Jacku, myślę, że idziesz dobrym tropem. To jest wizytówka z Google Moja Firma oraz opinie z tego źródła. A dlaczego Ci się nie wyświetlają? Najprawdopodobniej, gdy będziesz miał również kilkanaście opinii (tak jak w przykładzie), to gwiazdki się pojawią.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Student ✭ ✭
W jaki sposób można wyświetlić te gwiazdki. Wystarczy, że włączę rozszerzenie lokalizacji ? Skąd gwiazdki się pojawiają, czy są one z google + ?

Student ✭
Są to rozszerzenia automatyczne i nie możesz ustawić ich wyświetlania. Jeśli ranking reklamy jest wysoki i masz wpiętą lokalizacje wówczas jest szansa na pojawienie się opinii. Opinii musi być min 10

Student ✭ ✭

Czy na pewno jest to rozszerzenie automatyczne ? A w tym miejscu co się ustawia ?
opinie.png

Student ✭
to jest rozszerzenie lokalizacji. Pytasz o gwiazdki - tak na pewno są automatyczne.