Obecnie 278 forumowiczów jest online
Obecnie 278 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pole "Wstęp" dostępne w G+

Community Manager

Aktualnie pole "Wstęp" widoczne jest tylko na G+ i nie jest dostępne na Mapach czy Wyszukiwarce Google, jak to miało miejsce wcześniej. W sierpniu 2016 usuwamy pole "Wstępu" w edytorze Google Moja Firma. Pole to wciąż będzie dostępne i edytowalne w G+, tak więc bez problemu będziesz mógł tam edytować swój "Wstęp".

Jeżeli jesteś zalogowany na swoje konto, którym zarządzasz wizytówką w Google Moja Firma, odwiedź aboutme.google.com, aby zobaczyć i zarządzać tym co widzą osoby które odwiedzają Twoją stronę w G+. Tam będzie można edytować pole "Wstęp".

Najpierw, zaloguj się na swoje konto Google Moja Firma, następnie wejdź na aboutme.google.com. Zjedź na dół strony gdzie będziesz mógł kliknąć w różowy przycisk +:

tvCtxyMy7Ls.pngNastępnie kliknij w "Historia" i dodaj swój "Opis" i "Wstęp".

trJXyxA1nKO.png

Informacje te pojawią się jako karta na Twojej stronie "O Mnie". 

fxSYd8bRF4q.png

Następnie będzie można określić, kto może zobaczyć tą informację. Zrobisz to poprzez naciśnięcie ikony "kłódki" w prawym dolnym rogu karty.

ymE7P1C6HPF.png

Zalecamy właścicielom firm, aby pokazywali klientom na Mapach i w Wyszukiwarce co mają do zaoferowania, przez profesjonalne zdjęcia i atrybuty firmy.