Obecnie 271 forumowiczów jest online
Obecnie 271 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Pojawiła się możliwość zawężenia kierowania na słowa kluczowe w GDN

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Osobiście czekałem na to od dziecka. Wydaje się, że będzie możliwość kierowania wyłącznie na treści związane ze słowami kluczowymi - bez wyświetlania reklam "potencjalnie zainteresowanym użytkownikom nawet wtedy, gdy przeglądają treści na inny temat", co często różnie się kończyło w zakresie precyzji trafienia Emotikon: Mrugający 

Zrzut ekranu 2016-10-06 11.14.31.png

________
Booguś
Odpowiedź eksperta 3verified_user

Dot.: Pojawiła się możliwość zawężenia kierowania na słowa kluczowe w

Profesjonalista ✭ ✭
Dobre wieści nam przynosisz, chociaż generalnie przy remarketingu lepiej ustawić Odbiorcy.
Na nowych użytkowników treści powinny się świetnie sprawdzić bo reklamy będą bardziej dopasowane.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wschodząca Gwiazda
Czy ja czegoś nie rozumiem.. jak sie to ma do remarketingu? Przecież tu chyba chodzi o kierowanie kontekstowe

Profesjonalista ✭ ✭
Tak, ale do tej pory nie miałeś możliwości wyboru - teraz masz, sprawa też dotyczy możliwości kierowania przy remarketingu - gdzie uważam że treść strony nie ma wówczas znaczenia gdy internauta już wszedł w interakcje z naszą www.

Jeśli chodzi o nowych użytkowników wówczas zawężanie zasięgu ma rzeczywiście sens.
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wschodząca Gwiazda
Opcja jest dostępna TYLKO dla słów kluczowych w sieci reklamowej.
maciekef ma rację, że to nijak się ma do remarketingu.
Tomasz Ciepłucha

Profesjonalista ✭ ✭
Hmm...
Przetestuje na własnej skórze bo z funkcji jeszcze nie korzystałem i najwidoczniej ją źle zrozumiałem (w sensie Credo kierowania zawężanego). Czyli przy remarketingu nie ma możliwości tą funkcją zawężyć grona odbiorców? - pytam tak na przyszłość :-)
Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

[ Edytowane ]
Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Rafał ma rację w tym, ze jeśli taka możliwość pojawiłaby się w remarketingu to raczej nie należy korzystać z zawężania Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Wschodząca Gwiazda
To format kampanii DSK (Display Select Keyword) to tak żeby uściślić opcje i nazewnictwoEmotikon: Szczęśliwy Wreszcie oficjalnie dostępne dla każdego na kontach bez konieczności dobijania się do supportu.