Obecnie 210 forumowiczów jest online
Obecnie 210 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Opinie z internetu na mojej wizytówce

Nowicjusz ✭

Ostatnio po wyszukaniu mnie w google na mojej wizytówce obok moich danych pojawia się dodatkowa informacja taka jak "opinie z internetu" , wszystko było by ok gdyby nie to ,że opinia pojawia się ze śmieciowej strony gdzie każdy anonimowo może napisać opinie na temat mojej firmy a wiadomo w takich przypadkach "anonimowych" nigdy prawdziwej opinii się nie dostanie... obecnie moja firma ma 5 (2 na 2 pozytyw) gwiazdek na wizytówce i 3 (2 na 3 negatyw) gwiazdki za śmieciowej stronie a wiadomo ludzie nie czytają pozytywnych komentarzy tylko szkodliwe i tu dochodzimy do sedna .. wizytówka google zaczyna mi powoli szkodzić. i tu pytanie :

CZY MOŻNA USUNĄĆ "OPINIE Z INTERNETU" Z KONTA GOOGLE ? 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

Witaj @Mariusz B,

Nie. Niestety nie można. Prześlij opinię do działu pomocy, że Twoim zdaniem taka i taka strona ma nic nie warte opinie z dobrym uzasadnieniem. Może wezmą to pod uwagę.

Zaloguj się do usługi GMF, kliknij w lewym, bocznym menu Pomoc, potem pod Kontakt w prawym boksie masz Prześlij opinię.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam,

Mam nieco inny problem a mianowicie do mojej firmy podstawiły się opinie z internetu z FB, ale to nie mój FB jak mogę to usunąć bo to inna firma przecież. Oceny są tam dobre, ale nie chce żeby ktoś mnie mylił.

pozdrawiam

Rafał

Najlepszy Współtwórca

@Rafał Z

Skontaktuj się z pomocą GMF.

Pozdrawiam,

Jacek