AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 237 forumowiczów jest online
Obecnie 237 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy typ reklamy czy kolejny naciągacz...?

Nowicjusz ✭ ✭ ✭

Witajcie, piszę bardziej ku przestrodze a może od Was dowiem się czegoś więcej, bo nie wychwyciłem w nawale innowacji w AdWords:

Do jednego z moich klientów zadzwonił dzisiaj człowiek i zaoferował mu nową opcję reklamy Google, link z reklamą nad mapkami Google dla zapytań lokalnych. Cena 1000zł płatne jednorazowo na 2 lata... Opcja tylko dla 20 firm, które zgłoszą się jako pierwsze. 

Nie słyszałem, żeby Google podpisywało z firmami jakieś umowy długoterminowe, ale może coś w AdWords się zmieniło i akurat nie zauważyłem ;-) 

Także piszę ku przestrodze a jakby ktoś chciał to udostępnię namiary na sprzedawcę. Może trafił już ktoś z Was na tą firmę?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Dot.: google for brands ?czy taka usługa istnieje w google

Wszechwiedzący ✭
Niby jest taka idea jak "google for brands", ale nie chodzi w niej o pojawianie się w google po 7 wybranych frazach. Trudno oceniać nie znając brzmienia umowy, ale Fresh Net to chyba dawny Lemon Group - zatem rekomendacja jest taka: omijać z daleka.
________
Booguś

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Dot.: Nowy typ reklamy czy kolejny naciągacz...?

Student ✭ ✭ ✭
Ciekawe, z drugiej zaś strony lokalna kampania Adwords dla przykładowego słowa "kursy drwala-rębacza Kazimierz nad wisłą" pewnie potrwałaby min. 2 lata w tej kwocieEmotikon: Szczęśliwy

google for brands ?czy taka usługa istnieje w google

Nowicjusz ✭

Witam . zawarłem umowę z firmą fresh net na tzw . usługę - google for brands ; na pojawianie się mojej domeny w google na pierwszej stronie po 7 wybranych frazach . Czy ktoś mi podpowie czy w google jest ogólnie taka usługa czy może ta firma chce mnie naciągnąć ? umowa była zawarta telefonicznie , firma podała że reprezentuje google , koszt 1800 netto na rok 

Dot.: Nowy typ reklamy czy kolejny naciągacz...?

Nowicjusz ✭

Witam Pana 

Przeczytałem Pana post i chyba mam podobny problem na szczęście nie zapłaciłem .

Firma Fresh net zawarła ze mną umowę na 1 rok kwota 1800netto na 7 fraz po których będę pojawiał się na pierwszej stronie w swojej branży . Usługa niby z google ,, google for brands " czy może Pan mi napisać czy to też jest usługa wymyślona i firma próbuje wyłudzić pieniądze czy może to jest podchwytliwie sformułowana umowa na jakieś pozycjonowanie bo w przysłanej wraz z fakturą umowie jest tylko napisane że moja firma będzie widoczna w google a nic o zagwarantowanej pierwszej stronie . Firmę sprawdziłem w krs , zarejestrowana i działa . Proszę o podpowiedz .

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez: Piotr Kazana (Community Manager)
czerwca 2016

Wszechwiedzący ✭
Niby jest taka idea jak "google for brands", ale nie chodzi w niej o pojawianie się w google po 7 wybranych frazach. Trudno oceniać nie znając brzmienia umowy, ale Fresh Net to chyba dawny Lemon Group - zatem rekomendacja jest taka: omijać z daleka.
________
Booguś

Student ✭
Moim zdaniem nie jest to oferta godna zaufania... Forma z jaką została przedstawiona oferta jest podejrzana: Google for brands - zapewne sami sobie tak nazwali usługę. Istnieje tylko Google+ for brands, ale jest to coś zupełnie innego. Wątpię też, aby "reprezentowali" Google. Mają w ogóle jakąś stronę internetową? Na jakie frazy była umowa?
Pozdrawiam
Karol Węgrzyniak

Nowicjusz ✭

Witam

Dzięki za odpowiedz , W między czasie sprawdziłem moje obawy u osoby która robiła mi stronę int i ona potwierdziła dobrze przygotowaną ściemę . Mam post z portalu kafeteria od osoby , która była oszukana przez tą samą firmę o tym samym nipie , dzięki i pozdrawiam

Nowicjusz ✭

Witam

Dzięki za odpowiedz , W między czasie sprawdziłem moje obawy u osoby która robiła mi stronę int i ona potwierdziła dobrze przygotowaną ściemę . Mam post z portalu kafeteria od osoby , która była oszukana przez tą samą firmę o tym samym nipie , dzięki i pozdrawiam .

Nowicjusz ✭
witam ja zostałam oszukana przez tą firme. Nie mogę uwierzyć że dalm się naciągnąć oszukali mnie na 1000 zl netto. Takich osób jest podobno ponad 10 nie które na większe pieniądze. Telefon brzmiał mniej więcej tak że jeżeli się ni zgodzę to przepadnie taka okazja. chciałam zrezygnować to straszyli komornikiem. Dla świętego spokoju zapłaciłam. Podszywają się pod Google.