Obecnie 345 forumowiczów jest online
Obecnie 345 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy panel od stycznia obowiązkowy...?

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Dzisiaj w mailowym raporcie skuteczności od Google przeczytałem coś takiego: "Chcemy też poinformować, że na początku przyszłego roku nowa, szybsza wersja AdWords zastąpi dotychczasowy interfejs." Oficjalnej informacji w sprawie nie widać, czy ktoś coś wie na temat...? Oczywiście martwię się ewentualnym brakiem opcji powrotu do starego panelu...

________
Booguś

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Booguś
listopad

Profesjonalista ✭

Na ostatnim SEMcampie padło takie stwierdzenie: "Wyznaczcie sobie jeden dzień w tygodniu na pracę tylko na nowym serwisie, w kolejnym miesiącu dwa takie dni, w trzecim trzy dni, a w kolejnym już nie będziecie mieć wyboru". Także może faktycznie coś jest na rzeczy Emotikon: Mrugający

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Booguś
listopad

Profesjonalista ✭

Na ostatnim SEMcampie padło takie stwierdzenie: "Wyznaczcie sobie jeden dzień w tygodniu na pracę tylko na nowym serwisie, w kolejnym miesiącu dwa takie dni, w trzecim trzy dni, a w kolejnym już nie będziecie mieć wyboru". Także może faktycznie coś jest na rzeczy Emotikon: Mrugający

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Wszechwiedzący ✭

Prawdopodobnie taki pierwszy oficjalny termin egzekucji będzie przesunięty, no ale tak czy inaczej będzie bolało...

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Dzieki za info. Lacznie nie spedzilem jeszcze nawet 30 minut w nowym panelu. Osobiscie wolalbym aby dodali kilka nowych bajerow do starego. Mi on w zupelnosci odpowiada... Ale sprobuje troche posiedziec w tym tygodniu...

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wszechwiedzący ✭

Słuszna koncepcja - im więcej potu wylejemy teraz nad nowym, tym mniej będzie łez gdy stary zniknie. Chociaż przyznam, że mnie się nowy w sumie podoba, szczególnie ta idea menu "od lewej do prawej" - a nie "z góry do dołu". Jeśli wszystko działałoby jak w starym to spałbym spokojnie. No ale - jak się domyślam - usunięcie starego zostanie radośnie obwieszczone dopiero wtedy, gdy na nowym będzie wszystko działać po staremu, więc może przeżyjemy Emotikon: Mrugający

________
Booguś