AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 335 forumowiczów jest online
Obecnie 335 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy interfejs Google Ads - jaka przeglądarka obsługuje bez błędów?

Emerytowany Najlepszy Współtwórca

Nie mam czasu na eksperymenty, więc jeżeli ktoś już się uporał z nowym "lepszym" interfejsem to poproszę o podzielenie  się.

Unikałem jak długo mogłem ale już się nie da. Czy jest jakiś sposób aby używać Adwordsa w Chrome? Najlepiej bez konieczności używania trybu prywatnego/reinstalowania/czyszczenia ciastek. U mnie nie wyświetla grup reklam itd.

Ewentualnie czy jest jakaś inna przeglądarka, która potrafi bez cudowania wyświetlić wszystko poprawnie?

Paranoja, że G wprowadza na siłę coś tak niedopracowanego. Zamiast szybciej pracuję wolniej, zamiast z przyjemnością usiąść do pracy są nerwy co tym razem się nie wyświetli. Po co zmieniać coś co działało dobrze? Zupełnie niepotrzebne...

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Wszechwiedzący ✭

Cześć,

Napiszę tylko, że w pełni zgadzam się z powyższym.

Cały ten update to jest niestety gorsza akcja niż pare lat temu zrobiło Allegro.

Koniec końców UX/UI allegro działa w praktyce i zakupy ogólnie są ok.

Osobiście nie sądzę, że z czasem polubię nowe AdWords.

Od pół roku korzystam z DoubleClick'a, który ma dokładnie ten sam layout i zwyczajnie go nie lubie.

Przede wszystkim kiepska widoczność danych w tabelach.

Przypuszczam, że z czasem pozbendą się wszystkich błędów.

Ale to nie zmienia faktu, że sposób prezentacji danych jest po prostu znacznie gorszy.

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Najlepszy Współtwórca

Takich kwiatków jest więcej. Sprawdźcie sobie co się dzieje jak wybierzecie jakiś segment w nowym interfejsie. Np. dotyczący konwersji i np. jakieś frazy nie będą miały w ogóle konwersji.
W starym interfejsie jak najbardziej segment pokazywał wszystkie frazy, czy teksty reklam itp. ale rozróżniał np. kategorie konwersji.
W nowym pokazuje tylko to co osiągnęło dany segment, czyli np. miało konwersję - czyli działa jak filtr, a nie segment, który po coś powstał i miał pomóc odsiać mniej skuteczne elementy i od razu je wstrzymać itp.

Krzysztof zostaje jedynie zgłaszać takie błędy - czym więcej zgłoszeń, tym lepiej.

Co chwila coś zgłaszam, ale sprawa z tymi segmentami - dostałem tak śmieszną odpowiedź, że nie będą jej wklejał.

Dominik Myślak

Dot.: Nowy interfejs Google Ads - jaka przeglądarka obsługuje bez błęd

Nowicjusz ✭

Aaa myślałem, że tylko ja mam ten problem z grupami i resztą. Mi na Opera najelpiej działa!!!