Obecnie 146 forumowiczów jest online
Obecnie 146 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowy interfejs Adwords

Student ✭ ✭ ✭

Witam, można jakoś włączyć nowy interfejs adwords? Ktoś się orientuje kiedy bedą zmiany dla wszystkich/

Dot.: Nowy interfejs Adwords

Student ✭ ✭
Sukcesywnie...
Zdobyłem się na kreatywny podpis Emotikon: Szczęśliwy

Wszechwiedzący ✭
Samemu niestety nie można włączyć - mało radośnie informuję pogrążony w tym samym bólu co Ty Emotikon: Mrugający
________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭
Tylko dla elity...Emotikon: Smutny Ominęli mnieEmotikon: Mrugający) Dzięki

Community Manager
Nowa odsłona póki co jest w czasie testów. Gdy będzie dostępna dla szerszego grona to o tym poinformujemy Emotikon: Mrugający

Niedługo pojawi się informacja na forum odnośnie nowego interfejsu, przygotowana przez jednego z ekspertów, który ma już dostęp do nowej odsłony.

Wszechwiedzący ✭
... a pierwsza informacja od eksperta na temat jest tutaj: https://twitter.com/lewwwin/status/752806855949357056
________
Booguś

Student ✭ ✭ ✭
Właśnie to mnie zainspirowałoEmotikon: Mrugający Why only lewwwinEmotikon: Smutny(

Community Manager
Not only, ale on jest jedyny, który lubi się chwalić Emotikon: Mrugający

Student ✭ ✭ ✭
Ok, jest szansa abyście włączyli to nam na testy?

Community Manager
Niestety póki co nie ma takiej możliwości. Szczególnie w wersji rozwojowej alpha, jednak z czasem będziemy umożliwiać dostęp do nowej odsłony AdWords dla szerszego grona. Gdy będę wiedział kiedy od razu was poinformuje.

Nowicjusz ✭ ✭ ✭
Nowy interfejs Google AdWords będzie wprowadzany sukcesywnie i do końca 2017 roku wszyscy powinni go mieć zaimplementowanego.