Obecnie 281 forumowiczów jest online
Obecnie 281 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowości] Można dodawać do map firmy sezonowe

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Zgodnie z najnowszymi informacjami [czerwiec 2016] opublikowanymi w artykule pomocy: Wskazówki na temat umieszczania informacji o firmie w Google (Godziny pracy > Więcej informacji > Sezonowe godziny pracy) jeśli prowadzisz firmę w stałym miejscu, a więc spełniasz wszystkie pozostałe wskazówki Google aby dodać wpis swojej firmy na Mapach Google w usłudze Google Moja Firma, a Twoja firma jest otwarta tylko sezonowo należy stosować się do następujących zasad:

• W sezonie, w którym firma jest otwarta, ustaw faktyczne godziny pracy. Możesz też ustawić niestandardowe godziny pracy dla świąt, tymczasowych przerw w pracy i innych wydarzeń.
  • Poza sezonem usuń wszystkie godziny pracy, by wyglądały na nieustawione. Ustaw ponownie godziny pracy na początku kolejnego sezonu otwarcia firmy.

Dzięki tym wytycznym można na Mapach Google dodać wszelkie firmy działające tylko w sezonie letnim albo zimowym - np. lodziarnie, kawiarnie  i pensjonaty działające tylko latem w miejscowościach nadmorskich albo wypożyczalnie sprzętu zimowego.

Odpowiedź eksperta 1verified_user