AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 240 forumowiczów jest online
Obecnie 240 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowość] Szacunkowa stawka za pierwszą pozycję

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

 

Na wszystkich kontach Google AdWords pojawiła się w tym miesiącu szacunkowa stawka za pierwszą pozycję. Informacje o stawce można znaleźć w modyfikowaniu kolumn w Atrybutach. Patrz poniżej zrzut ekranu. Ocena wartości CPC dla słów kluczowych stała się jeszcze prostsza. 

 

Szacunkowa stawka za pierwszą pozycję to kwota, którą musisz zapłacić, by Twoja reklama wyświetlała się na pierwszej pozycji u góry pierwszej strony wyników wyszukiwania Google.

Dlaczego jest to ważne: tylko reklama o najwyższym rankingu może się wyświetlić na pierwszej pozycji. Na ranking reklamy mają wpływ zarówno jej Wynik Jakości, jak i wysokość stawki.

Co zrobić: system nie może zagwarantować pozycji Twojej reklamy, ale jeśli poprawisz jej jakość lub ustawisz szacunkową stawkę za pierwszą pozycję, możesz zwiększyć szanse na wyświetlanie reklamy na pierwszej pozycji.

 

Więcej informacji w Centrum Pomocy: https://support.google.com/adwords/answer/2472742

 

Zrzut_ekranu_2015-10-11_o_18_59_02.png

Odpowiedź eksperta 1verified_user