Obecnie 226 forumowiczów jest online
Obecnie 226 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowość] Nowy planer słów kluczowych

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Pojawiła się nowa wersja planera słów kluczowych dostępna oczywiście w - ulubionej przez najtwardszych z twardych - nowej wersji panelu. Nowa koncepcja wydaje się iść w kierunku uproszczenia pracy i jest już dostępna w Polsce. Nie ma jeszcze na chwilę obecną informacji źródłowej po polsku (przynajmniej ja nie znalazłem) - tu info w wersji angielskiej: https://support.google.com/adwords/answer/7337243 

________
Booguś

Profesjonalista ✭

Hej @Booguś,

Zerknij bo chyba link nie dziala.

Wszystkie nowe funkcjonalności są na prawdę bardzo dobre.

Jedyne o co bym tylko prosił to szablon / kolorystykę starej wersji :-(

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Dzięki Krzysiek - poprawione Emotikon: Szczęśliwy Spacja mi się sama zrobiła na końcu linku. Wstałem dzisiaj o 5.00 i mój organizm jest trochę w szoku przez co nie wyłapał tej małej dystynkcji Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Dot.: [Nowość] Nowy planer słów kluczowych

[ Edytowane ]
Magister ✭ ✭

Cześć,

możliwość wpisania maksymalnie 3 słów kluczowych w nowym planerze to jakiś ponury żart.

Screenshot_2.png

Profesjonalista ✭

Tylko prawdziwy Ninja AdWords wstaje o 5.

Zdecydowanie nie ja... ;-)

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Wszechwiedzący ✭

@Tomasz S Racja, tego nie zauważyłem...

@Krzysztof AD hehe, no co Ty Emotikon: Mrugający Normalnie wstaję ok 8.00, dlatego właśnie popełniam dzisiaj od rana pożałowania godne wykroczenia. 

________
Booguś

Student ✭

Niestety jest to często problematyczne. Można wpisać trzy później dodać je do planu i wpisać kolejne trzy i tak na piechotę.... Lub skorzystać z podpowiedzi słów poniżej