AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 109 forumowiczów jest online
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowość] Notatki dostępne teraz także w AdWords

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Przydatna i lubiana funkcjonalność znana nam wszystkim od dawna z Analytics - teraz jest dostępna także w AdWords. Aby opcja dodania notatki pojawiła się (a właściwie przestała uciekać) należy kliknąć w wykres - na poziomie konta, kampanii lub grupy reklam.

Zaskoczeniem jest oczywiście fakt, że funkcjonalność jest dostępna jedynie w nowej wersji panelu Emotikon: Mrugający

________
Booguś

Student ✭ ✭

Dobra wiadomość Emotikon: Szczęśliwy Podpowiesz jak to zrobić? Na poziomie ogólnego przeglądu czy gdzieś indziej?

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

Z najwyższą rozkoszą zacytuję samego siebie: "na poziomie konta, kampanii lub grupy reklam" Emotikon: Szczęśliwy

________
Booguś

Student ✭ ✭

Ok, to zrozumiałe natomiast nie wiem co dalej Emotikon: Szczęśliwy Po kliknięciu na wykres nie widzę takiej opcji

Wszechwiedzący ✭

Masz rację - wygląda na to, że opcja nie jest jeszcze dostępna na wszystkich kontach. Gdy u Ciebie będzie już dostępna to po samym wjechaniu myszką na wykres pojawi się dymek "dodaj notatkę" i wtedy po kliknięciu w jakiś obszar wykresu będzie można wpisać treść.

________
Booguś

Student ✭ ✭

Ufff dzięki! Już myślałam, że wzrok nie ten Emotikon: Mrugający