AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 307 forumowiczów jest online
Obecnie 307 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowość] Możliwość dodania rozszerzenia połączeń na poziomie konta

Wszechwiedzący ✭
... czyli nie będzie już potrzeby dodawania telefonu na poziomie każdej kampanii oddzielnie! Na niektórych kontach opcja jest już dostępna. Żródło: https://adwords.googleblog.com/2017/03/a-fast-start-to-2017-for-click-to-call.html
________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Jak z GMF połączysz to z automatu będzie rozszerzenie połączeń z Google Moja Firma zasysane. Niebawem też Local Bussines ma być też w Polsce, u mnie się pojawiło jak w Niemczech byłem :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

To prawda, ja też jestem od dziecka za zasysaniem i nawet to u mnie już działa Emotikon: Szczęśliwy Jednak czasami chcemy pokazać coś innego niż to, co nam zassie jakiś automat (czy automatyczka).

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

@Booguś Rozmawialiśmy właśnie o tym na szkoleniu w Krakowie przedwczoraj. Jeżeli masz np. stronę gdzie jest wiele numerów, to to nie przejdzie bo będzie zasysać losowo Emotikon: Język

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wszechwiedzący ✭

Jeśli sam nie dodasz żadnego numeru - to tak. Dodatkowo można przecież wyłączyć w ogóle automatykę w rozszerzeniach.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

@Booguś Tak, tak. Dlatego najlepsze moim zdaniem jest rozwiazanie proste i nieskomplikowane.

tzn. Łączysz z Google My Bussines i niech się dzieje wola nieba, z nią się bracie zawsze zgadzać trzeba :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz