AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 138 forumowiczów jest online
Obecnie 138 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

[Nowość] Google będzie za nas tworzyć reklamy tekstowe

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

W 2027r...? Nie. Testy już się rozpoczęły: https://support.google.com/adwords/answer/7288007?hl=pl Na razie samodzielnie nie można się zgłaszać do programu pilotażowego, można jedynie zgłosić wolę nie brania udziału w procederze Emotikon: Szczęśliwy

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Ciekawa rzecz i ciekawe jak będą wyglądać takie teksty reklamowe Emotikon: Szczęśliwy

Kanał YT- Google Tag Manager: https://goo.gl/S2RM7X

Magister ✭

Od supportu dostałem informację, że ten program dotyczy na razie tylko Stanów

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

@Bartek K Na stronie, do której kieruje wspomniany przeze mnie link jest przykład. Nie wygląda źle na pierwszy rzut mózgu Emotikon: Mrugający

________
Booguś

[ Edytowane ]
Wszechwiedzący ✭

@Sławomir K To prawda. Większość nowości na początku dotyczy tylko Stanów ale często szybko pojawia się także w innych krajach. Zależy od specyfiki danego projektu.

________
Booguś

Profesjonalista ✭ ✭

Google mogło by zarządzać samo ucząc się światem, przydałoby się to szczególnie w Polsce po ciężkich czasach przyszłości Emotikon: Język.

Wspaniale.

Do polski dotrze pewnie też. Google w stanach to w ogole jest też firma telekomunikacyjna i ma dostęp do danych o zarobkach w gospodarstwach.

Cudne opcje w stanach są, nic tylko uczyć się angielskiego i działać za granicą :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Student ✭ ✭ ✭

Tak jak polskich SEM specjalistów czyli jak zlepek słów z bykami i CC.