Obecnie 232 forumowiczów jest online
Obecnie 232 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nowa opcja w ustawieniach usługi w Google Analytics

Wschodząca Gwiazda

W ustawieniach usługi w Google Analytics na niektórych kontach może pojawić się nowa opcja w wersji BETA: "Włącz funkcje reklamodawcy displayowego"

 

Jak informuje nas opis opcji:

"Funkcje reklamodawcy displayowego obejmują raporty demograficzne i zainteresowań, remarketing, raporty wyświetleń w sieci reklamowej i integrację z aplikacją DoubleClick Campaign Manager. Włączając funkcje reklamodawcy displayowego, zezwalasz usłudze Google Analytics na gromadzenie dodatkowych danych o Twoim ruchu (poza danymi gromadzonymi w ramach standardowej implementacji Google Analytics). Przed włączeniem funkcji reklamodawcy displayowego konieczna może być aktualizacja Twojej polityki prywatności."

 

W polskiej wersji pomocy nie ma jeszcze informacji na ten temat, natomiast więcej możemy dowiedzieć się w angielskiej wersji pomocy na stronie:

https://support.google.com/analytics/answer/2444872?hl=en

Tomasz Ciepłucha
Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nowa opcja w ustawieniach usługi w Google Analytics

[ Edytowane ]
Najlepszy Współtwórca

Warto zwrócić uwagę, że Tomek napisał o funkcji w wersji BETA. Zatem funkcja ta możenie być dostępna dla wszystkich w danym momencie.

 

Poniżej daje link do upublicznionej już funkcjonalności GDN, którą można testować. Można się na nią zapisać i cierpliwie czekać na uaktywnienie:
https://docs.google.com/forms/d/1nm8kJxpV1_NKIm3FCofLZYyzgVCL9bViCXZZKIWEzAY/viewform?formkey=dHNPWn...

W przyszłości nie wiem czy ma sens opisywanie wszystkich BET... Polecam przejrzenie NDA Emotikon: Mrugający