Obecnie 192 forumowiczów jest online
Obecnie 192 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nieaktualne informacje w wizytówce firmy

Nowicjusz ✭

Witam,

 

wizytówka naszego klienta w wyszukiwarce Google zawiera nieaktualne dane. Wśród Prezesów widnieje stary zamiast nowego. Co możemy zrobić, by to zmienić? 

Nieaktualne informacje w wizytówce firmy

Magister ✭

Witam,

 

Jeżeli nie posiadacie dostępu do tej wizytówki to w takiej sytuacji możecie odszukać firmę na Mapach Google i kliknąć w opcję "zaproponuj zmianę" widoczną przy informacjach o firmie w celu wprowadzenia korekty. W tym wypadku sugeruję uzbroić się w cierpliwość i odczekać na rozpatrzenie zgłoszenia. Więcej wskazówek jak to zrobić dostępnych jest tutaj:

 

https://support.google.com/maps/answer/7084895

 

Jeżeli jednak posiadasz dostęp do wizytówki to tego typu edycje możesz wprowadzić sama logując się do konta Google Moja Firma. 

 

Jeśli nie posiadasz dostępu do wizytówki a chciałabyś go uzyskać w celu posiadania możliwości zarządzania tymi informacjami to w takiej sytuacji należy poprosić o przeniesienie praw własności do wizytówki. Wskazówki jak rozpocząć taki proces dostępne są tutaj:

 

https://support.google.com/business/answer/4566671?hl=pl 

 

Natomiast jeżeli na wizytówce widnieje opcja "zgłoś prawo do tej firmy" to oznacza to, że wizytówka nie jest przez nikogo zarządzana i w tym wypadku klikając w tą opcję możesz przejść do weryfikacji firmy w celu uzyskania do niej praw bez przechodzenia przez proces, o którym wspomniałem powyżej. 

Gdy zweryfikujesz firmę będziesz mogła aktualizować o niej informacje korzystając z Google Moja Firma.

 

Powodzenia!