Obecnie 202 forumowiczów jest online
Obecnie 202 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Google Moja Firma - Wpisy

Nowicjusz ✭

Witam,

wczoraj zgodnie z propozycją Google dodaliśmy wpis (zdjęcie + tekst). Gdzie to będzie widoczne, bo na razie nie widzę żadnego efektu przy lokalizacji. Spodziewałam się, że wpis będzie widoczny w google maps przy wyświetlaniu informacji o naszej firmie.

Katarzyna

Odpowiedź eksperta 2verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ILUO B
lipca 2017

Student ✭

Dzień dobry,

proszę wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę, z tego co widzę to po prawej stronie wyników pojawia się Pani wizytówka razem z wpisem (zaraz pod adresem i godzinami otwarcia)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Student ✭ ✭ ✭

Pani Katarzyno zapewne dodała Pani wizytówkę. Każda taka wizytówka wymaga weryfikacji, więc pytanie czy poprosiła Pani o kartkę z pinem? Kartka może przyjść do 2-3 tygodni. Jak przyjdzie, to wpisze Pani na profilu wizytówki ten kod weryfikujący i po pewnym czasie dopiero wizytówka będzie widoczna.

Proszę Pamiętać, że wizytówka jest darmowa - nie ma opłat weryfikacyjnych, bądź za utrzymanie wizytówki.

Nowicjusz ✭

Wizytówka firmy już była od dawna. Treść wczorajszego maila od Google:

"Wprowadziliśmy nową funkcję, która pomaga przyciągnąć uwagę klientów. Teraz możesz publikować informacje o wydarzeniach specjalnych, promocjach i innych ofertach w swojej wizytówce w Google.
Utwórz wpis w trzech prostych krokach:
1Wejdź na kartę „Wpisy”.
2Utwórz wpis i wybierz wezwanie do działania dla potencjalnych klientów.
3Opublikuj wpis, który od razu pojawi się w Google."

Tak też zrobiłam. Przy wizytówce utworzony wpis się nie wyświetla. Jest dokładnie to samo co wcześniej

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: ILUO B
lipca 2017

Student ✭

Dzień dobry,

proszę wpisać nazwę firmy w wyszukiwarkę, z tego co widzę to po prawej stronie wyników pojawia się Pani wizytówka razem z wpisem (zaraz pod adresem i godzinami otwarcia)

Dot.: Google Moja Firma - Wpisy

Student ✭

Projekt bez tytułu.jpg

Nowicjusz ✭

Dziękuję Emotikon: Szczęśliwy O to mi chodziło. Szukałam w niewłaściwym miejscu.

Najlepszy Współtwórca

@ILUO B

Dodam jeszcze, że wpis pojawia się jeszcze na wizytówce w aplikacji mobilnej Map Google.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję za informację.

Katarzyna

Dot.: Google Moja Firma - Wpisy

Nowicjusz ✭

Prosze o pomoc przy próbie publikacji nowego wpisu pojawia sie błąd wewnętrzny

Nowicjusz ✭ ✭

Proszę podać jaki to problem jak się objawia z jakim komunikatem ??

MateuszMateusz

Najlepszy Współtwórca

Proszę spróbować wyczyścić ciasteczka przeglądarki, bądź skorzystać z innej. Powinno pomóc.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Witam

Mam podobny problem, od stycznia nie mogę wstawić wpisu w lokalizacji. Po wpisaniu pojawia się "błąd wewnętrzny". Wykasowałam ciasteczka, testowałam na firefox, chrom, IE, Opera. Nic nie działa.

czy ma Pan jakąś sugestię, co można jeszcze zrobić? Nie jesteśmy hotelem. Zgłoszenie problemu też nic nie dało, brak odpowiedzi.