Obecnie 134 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dwa G+

Nowicjusz ✭

Cześć,

w 2015r założyłem GMoją Firmę oraz G+ (to się chyba robiło razem). Później  w tym G+ nie robiłem wpisów od 2015. Założyłem później drugie G+ dla tej samej firmy i ten już prowadzę i staram się o niego dbać Emotikon: Szczęśliwy.

Czy mogę więc usunąć ten pierwszy G+ który jest nieaktywny przy GMojejFirmie bez narażania tego drugiego konta G+ które jest aktywne? Jak to zrobić? Co i jak? Dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Dwa G+

Profesjonalista ✭ ✭

Z tego co piszesz wynika że masz 2 konta G+ i 2 konta GMF (w związku z tym usuń to jedno konto GMF wówczas automatycznie zniknie G+ - w przypadku jeśli nie usuniesz duplikatu narażasz się na zawieszenie profilu G+ ze względu na zduplikowany profil.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dwa G+

Nowicjusz ✭

Nie mogę znaleźć/namierzyć drugiego konta GMF. 

1. https://plus.google.com/+NIERUCHOMO%C5%9ACIMANAGERRacib%C3%B3rz   - to G+ chciałbym usunąć, jest stare i nie otrzymuje go. 

2. https://plus.google.com/+ManagerNieruchomo%C5%9Bci   - to konto G+ jest nowsze i na nim działamy. Było założone bez pomocy GMF. Chcemy go zostawić. 

Dowiedziałem się od Pani na tel. info Google, że jak się zakładało dawniej GMF to z automatu było zakładane G+. I to by odpowiadało punktowi nr 1

A jakiegoś czasu jak się zakłada G+ to jest to oddzielone od GMF - patrz pkt2.

Rafał nie wiem więc o jakim duplikacie mówisz. 

Jeszcze jedno, jeżeli usunę konto z pkt 1 to zniknę z mapy oraz znikną wraz z nim opinie, a tego bym nie chciał. 

Ponawiam więc pytanie jak usunąć tylko stare G+ (patrz pkt1) nie likwidując całego GMF. 

Bardzo proszę o info i pomoc. Dzięki

Dwa G+

Nowicjusz ✭

Czy można liczyć na pomoc?

Dwa G+

Profesjonalista ✭ ✭

@Manager N

Kliknij zgłoś profil a następnie zaznacz podszywanie się pod kogoś. Daj znać czy pomogło. Nie usuwaj konta GMF tylko je zweryfikuj.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz