Obecnie 305 forumowiczów jest online
Obecnie 305 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dostałem kod weryfikacyjny, ale coś nie działa

Nowicjusz ✭

Dostałem kod weryfikacyjny, ale po przejściu na stronę 'supportmybusiness' wyświetla mi informację, że nie mam żadnych form oczekujących na weryfikację.

Po sprawdzeniu w zakładce "wszystkie lokalizacje" oczywiście moja firma jest i mam możliwość zarządzać lokalizacją, lub...zweryfikować. Kliknięcie "zweryfikuj" skutkuje natomiast za każdym razem pytaniem, czy "Grób Nieznanego Żołnierza" to moja firma i jeśli nie, to chcą mi znów wysyłać kod do weryfikacji. Nic z tego nie rozumiem. 

Student ✭ ✭ ✭

Cześć, 

Czy po zamówieniu kodu dokonywałeś jakichś edycji na swojej wizytówce?? Jeżeli tak to mogło to spowodować, że musisz zamówić kod jeszcze raz. 

Natomiast jeśli chodzi o tę opcję z "Grobem Nieznanego Żołnierza" może na Twojej wizytówce pewne informacje np. adres są podobne do tych dot. ww. wizytówki i dlatego Google pyta czy to Twoja firma.

Jeżeli nie to powinna być tam np opcja, że to nie jest Twoja firma i wtedy będziesz mógł zamówić kod na adres firmy tej której Ty dane wprowadziłeś.

Pozdrawiam.

Nowicjusz ✭

Nie dokonywałem żadnych zmian. Nawet dla pewności sprawdziłem, czy wszystko w liście i i na stronie jest identyczne. Na dodatek zaznaczałem już, że to nie jest moja firma chyba z 5 razy i dalej nic.