Obecnie 246 forumowiczów jest online
Obecnie 246 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Dodane zdjecie przez nieznana osobe, zdjecie nie nalezy do mojej firmy

N/A
# 1
N/A

Do moich zdjec dodano zdjecie ktore nie nalezy do mnie. Tlo tego zdjecia nie zgadza sie z wizerunkiem mojej firmy. Chcialabym to zdjecie usunac. Prosze o wskazowki.

Dziekuje.

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Dodane zdjecie przez nieznana osobe, zdjecie nie nalezy do mojej

Magister ✭ ✭

Cześć,

1. kliknij w zdjęcie, które chcesz usunąć

2. w prawym górnym rogu zobaczysz ikonkę flagi (kliknij w nią)

2017-08-27.png

3. z rozwijanej listy wybierz powód zgłoszenia

4. poczekaj na weryfikację zgłoszenia przez Google

Dot.: Dodane zdjecie przez nieznana osobe, zdjecie nie nalezy do mojej

N/A
# 3
N/A

Hallo,

dziekuje za pomoc. Niestety jezeli szukam mojej firmy w mapach Google, zdjecie nadal jest. Na tym zdjeciu nie ma u gory flagi tylko sa z lewej strony trzy pionowe kropki. Zglosilam wczoraj problem do Google i to zdjecie nadal sie pojawia.

Jezeli ja jestem zalogowana na mojej stronie tej fotki nie ma. Jest tylko w mapach Google czyli kazdy jednak to zdjecie widzi w mojej witrynie. 

Czyz jest jednak inna mozliwosc wymazania tego zdjecia ?

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca

No to kliknij na te 3 pionowe kropki i zgłoś.

Zgłoszenie nie jest rozpatrywane "od ręki" trwa to 2-3 tygodnie.

Pozdrawiam,

Jacek

Student ✭ ✭ ✭

Cześć,

Jeśli na Twojej wizytówce znajduje się zdjęcie, które nie dotyczy Twojej działalności albo jego jakość jest bardzo słaba to oczywiście możesz to zgłosić korzystając z Map Google. Wykonaj te kroki:

- Odszukaj firmę na Mapach Google (najlepiej podając nazwę i adres), kliknij w zdjęcia i odszukaj, to które chcesz usunąć i kliknij w prawym dolnym rogu Map Google "zgłoś problem" wtedy pojawi Ci się możliwość zgłoszenia zdjęcia. Uzbrój się w cierpliwość usunięcie fotografii może chwile potrwać.

Jeśli mimo Twoich zgłoszeń i dłuższego czasu oczekiwania nic się nie dzieje, spróbuj kontaktu z wsparciem Google Moja Firma i zapytaj o pomoc.

Powodzenia!

Najlepszy Współtwórca

Mateusz,

Zespół wsparcia nie udziela pomocy z usuwaniem zdjęć, podobnie jak z usuwaniem opinii. Jedyna droga, na dzień dzisiejszy to flagowanie.

Pozdrawiam,

Jacek