Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje AdWords.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Czy jako osoba prywatna mogę korzystać z AdWords?

Nowicjusz ✭

Czy jako osoba prywatna mogę korzystać z AdWords aby reklamować mój kanał na YouTube?

Z góry dzięki za odp/rady.

Syriusz

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Syriusz N
września 2015

Dot.: Czy jako osoba prywatna mogę korzystać z AdWords?

Magister ✭ ✭ ✭
Jako osoba prywatna mieszkająca na terytorium Unii Europejskiej nie możesz założyć konta AdWords. Konto musi być założone na firmę/działalność gospodarczą.

Kanał YouTube należący do osoby prywatnej możesz zareklamować z konta zaprzyjaźnionej firmy lub też zlecić przeprowadzenie kampanii jakiejś agencji SEM, która rozliczy się z Tobą za podjęte działania (w tym wydane pieniądze), ale wobec Google to ona będzie reklamodawcą, na którego zostanie wystawiona faktura za wydane środki.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Syriusz N
września 2015

Magister ✭ ✭ ✭
Jako osoba prywatna mieszkająca na terytorium Unii Europejskiej nie możesz założyć konta AdWords. Konto musi być założone na firmę/działalność gospodarczą.

Kanał YouTube należący do osoby prywatnej możesz zareklamować z konta zaprzyjaźnionej firmy lub też zlecić przeprowadzenie kampanii jakiejś agencji SEM, która rozliczy się z Tobą za podjęte działania (w tym wydane pieniądze), ale wobec Google to ona będzie reklamodawcą, na którego zostanie wystawiona faktura za wydane środki.
Pozdrawiam,
Marek Buraczyński

Nowicjusz ✭
Dzięki za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam
Syriusz