Obecnie 189 forumowiczów jest online
Obecnie 189 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Moja Firma.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Błędne informacje na wizytówce

Nowicjusz ✭

Hotele które nasza firma obsługuje na wizytówce googla ma niewłaściwą liczbę gwiazdek. Zgłaszałam to do googla przez formularz ponad 2 tygodnie temu. Nic się nie zmieniło w tej kwesti.

Pomocy!

Nie mogę tego zrobić z panelu bo to nie jest informacja, którą mogę zarządzać ;/

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?

Pozdrawiam, 

LHG

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Najlepszy Współtwórca

Gdzie są te gwiazdki? W nazwie? Czy w kategorii?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

jak wpisuję nazwę hotelu to pod oceną (pod gwiazdkami przyznanymi przez użytkowników googla) jest napisane Hotel 2-gwiazdkowy a jest to hotel 3-gwiazdkowy. 

Najlepszy Współtwórca

Skontaktuj się z pomocą, najlepiej telefonicznie. W dni robocze, w godzinach roboczych w opcjach dostępny jest telefon. Zaloguj się do usługi, a potem pod Pomoc i dalej pod Kontakt.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Gdzie dostępny jest numer telefonu? Niestety nie mogę znaleźć, a mam ten sam pomysł z gwiazdkami hotelu.

Najlepszy Współtwórca

Martyna a co chcesz dokładnie zrobić? Jeśli edytować wizytówkę, to po prostu zaloguj się do GMF i zmień dane.

Dominik Myślak

Nowicjusz ✭

Chce zmienić liczbę gwiazdek hotelu - hotel ma 4 gwiazdki, w wizytówce widoczne są 3. Niestety nie da się edytować tej części samodzielnie. Liczba gwiazdek nawet nie jest widoczna w moim panelu administratora, widzę je jedynie jak wpisze sobie nazwę hotelu w google.

Najlepszy Współtwórca

Zadzwoń do supportu AdWords - jeśli masz konto AdWords.

Podczas połączenia podaj 10 cyfrowy numer ID konta AdWords, a potem 3 opcja Google Moja Firma.

800 702 380

Dominik Myślak

Najlepszy Współtwórca

Tu jest opisane jak kontaktować się z Google Moja Firma różnymi kanałami:

https://www.pl.advertisercommunity.com/t5/Artykuly/Potrzebujesz-Pomocy-z-Twoja-wizytowka-Google-Moja...

Pozdrawiam,

Jacek