AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 263 forumowiczów jest online
Obecnie 263 forumowiczów jest online
Nowości i aktualizacje Google Analytics.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Aplikacja Google AdWords na telefony

Najlepszy Współtwórca

Jeśli prowadzisz własną kampanię Google AdWords, bądź obsługujesz wiele takich kampanii dla swoich Klientów to ta aplikacja powinna ułatwić Ci życie. Wielokrotnie potrzebowałem przejrzeć dane na koncie bądź wstrzymać/aktywować jakieś kampanie/grupy reklam/słowa kluczowe przez smartphona wchodząc na stronę adwords.google.pl. Jeśli i wy to robiliście to wiecie jak czasem trudne to zadanie na telefonie.

13 marca 2015 roku została zaprezentowana aplikacja AdWords na androida. Jak widać jestem nieco w tyle z nowinkami, ale szybciutko ją pobrałem i sprawdziłem jak działa... Szybko Emotikon: Szczęśliwy

Z tego co widać po komentarzach przy pobieraniu aplikacji, jest to już druga odsłona aplikacji. W tej możesz przeglądać dane jak i wstrzymywać i aktywować poszczególne elementy.

Na dzień dzisiejszy nie można edytować bądź dodawać nowych elementów, ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni.

Adwords-Mobile-Revised-Graph-UP-01 (2).gif

Sprawdźcie również aplikację Google Analytics na androida.

Dominik Myślak
Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Aplikacja Google AdWords na telefony

Student ✭ ✭ ✭

Witajcie,

co by nie zaczynać nowego wątku - nie macie problemów z logowaniem się do aplikacji?

Dawno nie miałem potrzeby używać, ostatnio zainstalowałem ponownie i nie mogę dodać konta.

Zwaca mi komunikat "Nie można się zalogować. Podczas komunikacji z serwerami Google wystąpił problem. Spróbuj ponownie później" - i tak od kilku dni.

Dot.: Aplikacja Google AdWords na telefony

Wszechwiedzący ✭
Jeśli ktoś prowadzi uniwersalną kampanię promującą aplikację to pojawiła się opcja monitorowania tego w aplikacji na Androida - są nowe kolumny konwersji.
________
Booguś