Obecnie 118 forumowiczów jest online
Obecnie 118 forumowiczów jest online
Korzystaj z oferty edukacyjnej dla nowych agencji, które zarejestrowały się w programie Google Partners. Tutaj możesz też dowiedzieć się więcej o innych agencjach.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wsparcie marketingowe offline/online dla Agencji

Profesjonalista ✭ ✭

Cześć, dzwonił do mnie pewien czas temu Pan z programu Google Partners i rozmawialiśmy nt. materiałów reklamowych (offline, online) poinformował mnie że przekaże namiar do zespołu agencyjnego i że wsparcie takie jest możliwe ale to już z zespołem powinienem rozmawiać, mija 2 tydzień i kontaktu dalej brak.

Dlatego chciałbym się zapytać, czy można uzyskać jakieś materiały zarówno online (prezentacje, emaile sprzedażowe, dane dla konkretnych branż) jak i offline (widziałem takie ładne naklejki typu "znajdziesz nas w Google", ulotki, szablon jakichś wizytówek)

Jak to wygląda w przypadku Google Partners?

Ktoś coś wie?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

A czy nie trzeba przypadkiem spełnić wcześniej jakiś warunków, zanim otrzyma się kontakt do zespołu agencyjnego?

Ja otrzymałam informację, że wsparcie coacha biznesowego jest możliwe po odbyciu serii szkoleń - chyba, że to coś innego....

Profesjonalista ✭ ✭

Wsparcie marketingowe nie ma takich warunków. Agencje bez statusu partnera biorące udział w programie Google Partners zgodnie z prezentacja dostępna w zakładce materiały mogą korzystać z wsparcia marketingowego, pytanie tylko "jak"?

Jeśli chodzi o wsparcie coacha to tak, przysługuje po odbyciu następujących szkoleń:

1. Hangout Wprowadzenie do programu Google Partners, który przybliży korzyści oraz zasady udziału w programie.
Kursy online z reklamy w sieci wyszukiwania oraz reklamy mobilnej, które pomogą przygotować się do egzaminów certyfikacyjnych dostępnych na profilu w Google Partners.

2. Warsztaty stacjonarne z reklamy w sieci wyszukiwania poświęcone praktycznym umiejętnościom prowadzenia i optymalizacji kampanii.
3. Szkolenie biznesowe Jak prowadzić agencję marketingu internetowego, które przybliży sprawdzone metody zarządzania agencją.

Po przejściu tych szkoleń i uzyskaniu certyfikatu z Podstaw AdWords oraz 1 zaawansowanego przysługuje sesja z coachem biznesowym (po wypełnieniu formularza który ma być dostępny w najbliższym czasie).

Szkoda że nie ma materiałów na razie :-(

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Student ✭

Szablon wizytówek, a nawet samą wizytówkę najlepiej uzyskać zatrudniając się w Google Emotikon: Mrugający

Zgłoś się do swojego opiekuna z zespołu agencyjnego, a jeżeli nie masz do niego namiarów to podejrzewam, że najszybciej uzyskasz je dzwoniąc do supportu.