Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

sztormowa 4a

Nowicjusz ✭

firma pod podanym adresem nie istnieje poniewaz pod tym adresem mieszkam ja na zdieciach satelitarnych firma jest pod adresem sztormowa 4 a powinien byc zaznaczony inny budynek czyli prawidlowo sztormowa 4a prosze to zmienic jak naszybciej

Odpowiedź eksperta 2verified_user

sztormowa 4a

Najlepszy Współtwórca

Na forum są jedynie użytkownicy tacy jak Ty. NAwet jak byłby tu jakiś pracownik Google, to nie odbywa się to tak jak byś chciał.

Czy Ty jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, to zaloguj się do panelu Google Moja Firma i zmień te dane.

Jeśli nie jesteś jej właścicielem, to skontaktuj się z tą firmą i poproś o zmianę tych danych.

Dominik Myślak

sztormowa 4a

Nowicjusz ✭

firma jest zaznaczona na adresie sztormowa 4 gdzie mieszkam wiec prosze to usunac sztormowa 4 a ti inny budynek pozdrawiam

sztormowa 4a

Najlepszy Współtwórca

Robi przeczytaj proszę uważnie post, który napisałem powyżej.

Dominik Myślak

sztormowa 4a

Najlepszy Współtwórca

Jak firma? W jakim mieście? Gdzie jest Sztormowa 4, a gdzie Sztormowa 4a? Przeczytaj to, co napisałeś jakbyś nie wiedział o co chodzi - zrozumiałbyś coś z tego? Wiedziałbyś o co Ci chodzi? Ja nic z tego co napisałeś nie rozumiem.

Pozdrawiam,

Jacek

sztormowa 4a

Nowicjusz ✭

juz wszystko zniklo i jest ytqak jak powinno

sztormowa 4a

Nowicjusz ✭

juz wszystko zniklo i jest ytqak jak powinno