Obecnie 246 forumowiczów jest online
Obecnie 246 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana właściciela marki

Nowicjusz ✭

Witam,

kontaktuję się z Państwem w sprawie strony biznesowej Manufaktura Herbaty podpiętej pod moje konto (ladne.nieruchomosci@gmail.com).

Otóż chciałabym ją podpiąć pod głównego właściciela - pod adres manufakturaherbaty1@gmail.com.

Nie chcę nią już zarządzać ponieważ nie jestem już jej głównym właścicielem.

Pozdrawiam

Krystyna Szwakowska

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Zmiana właściciela marki

Najlepszy Współtwórca

Pani Katarzyno na forum ani w supporcie nie ma pracowników, którzy mogą zrobić takie rzeczy - po prostu nie mogą wprowadzić takich zmian.

Oczywiście może Pani zrobić to sama logując się na konto i edytując sekcję "Kto ma dostęp" - proszę dodać nowego użytkownika jako Właściciel.

Dominik Myślak

Zmiana właściciela marki

Najlepszy Współtwórca

Trzeba zalogować się do Google Moja Firma na konto, któe jest właścicielem wpisu, kliknąć na Zarządzaj lokalizacją.

Z boku będzie panel menu.

Trzeba w tym menu kliknąć na sekcję Użytkownicy i tam dodać Właściciela (trzeba kliknąć na szarą ikonkę z plusem w prawym, górnym rogu). Nowe konto zostanie właścicielem, a stare Menadżerem. Jako Menadżer możesz się potem usunąć (znaczek X - w tym samym oknie), gdy nowy właściciel zaakceptuje zarządzanie kontem.

Pozdrawiam,

Jacek

Zmiana właściciela marki

Nowicjusz ✭

Witam Panie Jacku zrobiłam dokładnie tak jak pisze zanim jeszcze wysłałam to zapytanie.

Również myślałam, że nowy Właściciel będzie mógł usunąć po potwierdzeniu zarządzania kontem.

Niestety po tym widnieję jako Główny Właściciel i drugi Właściciel nie może tego w żaden sposób zmienić.

Pozdrawiam

Krystyna Szwankowska

Zmiana właściciela marki

Najlepszy Współtwórca

Ale to Główny Właściciel musi przenieść swoje uprawnienia na drugie konto:

https://support.google.com/business/answer/3415281?hl=pl

Pozdrawiam,

Jacek