Obecnie 212 forumowiczów jest online
Obecnie 212 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana właściciela budynku

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

przejąłem pensjonat i chcę edytować dane, nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem. Jak mogę dokonać zmian?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Najlepszy Współtwórca

@Maciej K

Postępuj zgodnie z:

https://support.google.com/business/answer/4566671

Pozdrawiam,

Jacek

Dot.: Zmiana właściciela budynku

Nowicjusz ✭

Witam,

niestety nie radzę sobie... Nie mam kontaktu z dotychczasowym właścicielem a na telefony nie odpowiada.

wg instrukcji:

Aby poprosić o dostęp od obecnego właściciela wizytówki:

1. Otwórz Google Moja Firma
  2. Zaloguj się na konto Google, którego chcesz używać do zarządzania informacjami o swojej firmie. 
  3. Wpisz nazwę lub adres swojej firmy, a następnie wybierz ją z wyników wyszukiwania.  
    1. Może wyświetlić się okno dialogowe z częścią adresu e-mail wykorzystanego do weryfikacji wizytówki. Jeśli zarządzasz tym e-mailem, zaloguj się na to konto, aby uzyskać dostęp do wizytówki firmy. 
  4. Wypełnij formularz. Obecny właściciel wizytówki może chcieć uzyskać od Ciebie więcej informacji, podaj więc mu swoje dane kontaktowe, aby przesłać prośbę.
  5. Kliknij Zatwierdź
  6. Obecny właściciel wizytówki otrzyma e-maila z prośbą o skontaktowanie się z Tobą, a Ty otrzymasz potwierdzenie. Sprawdź stan prośby, klikając link w e-mailu z potwierdzeniem. 
  7. Obecny właściciel wizytówki ma 7 pełnych dni na udzielenie odpowiedzi na Twoją prośbę. Jeśli po tym czasie nie uzyskasz odpowiedzi, kliknij link w e-mailu z potwierdzeniem i wykonaj instrukcje, aby poprosić o dodatkową pomoc.

W pkt 3 już mam problem, nie znajduje firmy, którą szukam (Willa Idylla, Przesieka) i dalsze punkty są niedostępne.

Pozdrawiam 

Maciek

aaa.PNG 

Najlepszy Współtwórca

@Maciej K

1. Nie możesz poprawić adresu w trakcie weryfikacji

2. Bez problemu wpisałem Willa Idylla w pierwsze pole i chwilkę zaczekałem, po chwili miałem do wyboru "Willa Idylla", kliknąłem, wypełniły się pola i od razu wtedy trzeba kliknąć dalej (bez poprawiania).

3. Jeśli problemem są dane adresowe to najpierw Zaproponuj zmianę z poziomu map. Potem zaczekaj na publikację, a potem zrób tak, jak jest w pomocy i jak Ci napisałem.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Witam serdecznie,

teraz wszystko jest jak trzeba Emotikon: Szczęśliwy

Dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam

Kucharz