Obecnie 211 forumowiczów jest online
Obecnie 211 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana właściciela budynku

Nowicjusz ✭

Witam

Od czerwca jestem właścicielem budynku w Bochni przy ul. Gazaris 3. Pod tym adresem jednak ciągle widnieje nazwa nieistniejącego już klubu Boonga Boonga. Jak to usunąć by nie wprowadzac uzytkownikow google map w bląd? Budynek w ktorym znajdowal sie ten klub nosi nazwe Syrenka i pod tą nazwa mozna go znalezc w mapach. Chcialbym jednak dodac numer telefonu(angielski) oraz maila by ulatwic zainteresowanym kontakt ze mna. Prosze o wskazowki jak to zrobic?

Pozdrawiam

Odpowiedź eksperta 1verified_user
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Grzegorz C
listopada 2016

Profesjonalista ✭ ✭

w miejscu Pub Syrenka już pojawił się numer, natomiast klub Boonga Boonga został oznaczony jako zamknięty, zmiana została opublikowana w mapach Google i po wpisaniu adresu nie jest już widoczny, w wypadku wyszukania nazwy klubu jest oznaczony jako miejsce zamknięte na stałe.

Kod weryfikacyjny powinien dotrzeć do Pana w ciągu 15 dni, wówczas zmiany będzie mógł Pan wprowadzać z poziomu Google Moja Firma, jeżeli będzie potrzeba przyznania Menadżera konta Google Moja Firma (w przypadku zmiany właściciela lokalu) to będzie to możliwe po wpisaniu kodu weryfikacyjnego.

Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Grzegorz C
listopada 2016

Profesjonalista ✭ ✭

w miejscu Pub Syrenka już pojawił się numer, natomiast klub Boonga Boonga został oznaczony jako zamknięty, zmiana została opublikowana w mapach Google i po wpisaniu adresu nie jest już widoczny, w wypadku wyszukania nazwy klubu jest oznaczony jako miejsce zamknięte na stałe.

Kod weryfikacyjny powinien dotrzeć do Pana w ciągu 15 dni, wówczas zmiany będzie mógł Pan wprowadzać z poziomu Google Moja Firma, jeżeli będzie potrzeba przyznania Menadżera konta Google Moja Firma (w przypadku zmiany właściciela lokalu) to będzie to możliwe po wpisaniu kodu weryfikacyjnego.

Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Zmiana właściciela budynku

Najlepszy Współtwórca

Dodam tylko, że dla Google firma/firmy w budynku, budynek i sam adres/p unkt adresowy to są 3 odrębne elementy na mapach. Bardzo niewiele budynków ma swoje nazwy własne, a zweryfikować jako właściciel można tylko dla firmy.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭

Dziękuję za pomoc