Obecnie 203 forumowiczów jest online
Obecnie 203 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Zmiana Właściciela/zarządzającego kontem firmy

Nowicjusz ✭

Witam.

Pracując w poprzedniej pracy miałem za zadanie zarządzać stroną google firma KMK Agro w Brodowie, gdzie pracowałem, ustawiać godziny pracy, edytować zdjęcia itd. Niestety aktualnie już tam nie pracuję, nikt z pozostałych pracowników nie bardzo interesuje się aby zmieić dane na google maps, natomiast ja dostaję informację i mam nadal pełny dostep do zarządzania tą firmą. Prosiłbym o usunięcie powiązania mojego konta z którego piszę z firmą KMK Agro, lub podesłanie informacji jak mam to powiązanie usunąć. Niestety nie mam możliwości przekazania "własności" KMK Agro z konta google, ponieważ nie mam informacji odnośnie osoby która miałaby się tym zając. 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin S
‎08-01-2018 09:26

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Ostateczność to założenie nowego konta Google i przeniesienie własności na to konto oraz przekazanie potem tego konta komuś w firmie z prośbą o zmianę danych dostępowych (hasło, telefon, e-mail pomocniczy).

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi

Nowicjusz ✭

Cześć,

nie opcji "odpięcia". Jak sam napisałeś jest opcja przekazania własności. Skontaktuj się może z byłym szefostwem i nakreśl temat. Można by się pobawić jakieś pół środki, ale wtedy można tylko mocno namieszać. Lepiej to zrobić porządnie.

Pozdrawiam

Mariusz

Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marcin S
‎08-01-2018 09:26

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Ostateczność to założenie nowego konta Google i przeniesienie własności na to konto oraz przekazanie potem tego konta komuś w firmie z prośbą o zmianę danych dostępowych (hasło, telefon, e-mail pomocniczy).

Pozdrawiam,

Jacek