Obecnie 226 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Włamanie

Nowicjusz ✭

Witam mam problem byłem właścicielem wizytowki wlasnej firmy w google+, i co najlepsze. w dniu dzisiejszym chce dodac nowy post na swojej wizytowce a zostalem usuniety jako moderator a wlascicielem jest jakas pani Zuzanna Ziółkowska co wogole nie wiem jakim sposobem ona jest adminem a ja bylem moderatorem a dzis juz nie ma dostepu do swojej wizytowki. Czy jest mozliwosc odzyskania wizytowki lub wywalenia kobiety i przejecia jej czy trace wszystko ?https://plus.google.com/u/0/109093106237380449691

 

potrzebuje pomocy jak odzyskac?

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Włamanie

Najlepszy Współtwórca

Najlepiej jest się skontaktować z supportem (gdy masz konto AdWords, ponieważ potrzebny jest numer id konta) 800 702 380. Powiedz jaki jest problem i jak wszystko pójdzie OK do konsultant pomoże Ci zweryfikować się jako właściciel.

Dominik Myślak

Włamanie

Nowicjusz ✭

Czyli najlepiej zalozyc konto w Adwords wtedy uzyskam  10-ciocyfrowy kod id i zadzwonic do supporta..?

Włamanie

Najlepszy Współtwórca

Po prostu dobrze by było uruchomić procedurę odzyskania wizytówki. Do tego potrzebujesz supportu, ponieważ przez nich jest wysyłana informacja do obecnego właściciela o informację zwrotną, która ma potwierdzić bądź zaprzeczyć jego prawom do wizytówki.

Dominik Myślak

Włamanie

Nowicjusz ✭

dzownilem i pan nie ma narzedzi do pomocy na infolini a google+ jest oddzielnym dodatkiem i nie ma wsparcia dla klientów . taka uzyskalem odpowiedz. ;(

Włamanie

Najlepszy Współtwórca

Maciej

Jeśli miałeś włam na konto to najpierw zabezpiecz konto, zmień hasło itd. Po drugie - wygląda na to, że wizytówka jest teraz bezpańska (jak widzę na mapach). Znajdź ją i zweryfikuj się ponownie jako właściciel. Pamietaj o wytycznych dotyczących nazwy: https://support.google.com/business/answer/3038177?hl=pl

 

Pozdrawiam,

Jacek

Włamanie

Nowicjusz ✭

Panie Jacku nie mylmy tutaj wizytówki jako Narzędzie Moja firma bo to zweryfikowałem już jako właściciel z Pana linka a nie mogę odzyskać wizytówki w Google+. 

Włamanie

Profesjonalista ✭ ✭ ✭

Cześć,

 

Dodam jeszcze tylko, że jest też opcja aby specjalista Google oddzwonił do ciebie.

Zdaje się, że w tym wypadku nie potrzebujesz konta AdWords.

 

Podsyłam link:

https://support.google.com/business/contact/business_c2c_m?from=cuf_c2c&hl=pl

Czy moja odpowiedź była pomocna? Jeśli tak, oznacz ją jako „najlepszą odpowiedź”

Włamanie

Najlepszy Współtwórca

Maciej,

No to trochę dziwne bo wizytówka jest nadal bezpańska, a jeszcze wczoraj miała nazwę "." Jakby ktoś przejął dostęp do konta zarządzającego wszystkimi usługami i wszystko pousuwał (to tylko moje przypuszczenie).

 

Jeśli jesteś już zweryfikowanym właścicielem wizytówki  Google Moja Firma i oczywiście właścicielem firmy to jedyny sposób to zgłoszenie podszywania się przez tą stronę:

https://support.google.com/plus/troubleshooter/1715140?hl=pl

 

Tylko pamiętaj - opisz wszystko dokładnie tak, jak było. (Jeśli coś pomieszasz albo zataisz, a Google po analizie dojdzie do tego, to nic już z tym nie zrobisz).

W efekcie - może odzyskasz dostęp do strony Google+ albo choć usuniesz stronę G+, a wtedy załóż nową.

 

Jeśli jesteś zweryfikowanym właścicielem to sprawdź na koncie marki czy nie masz dostępu do strony Google+ dla tej samej wizytówki GMB, którą zarządzasz.

 

Pozdrawiam,

Jacek