AdWords to teraz Google Ads. Nowa nazwa oddaje pełny zakres usług reklamowych, jakie oferujemy m.in. w wyszukiwarce, sieci reklamowej i YouTube.. Więcej informacji

Obecnie 109 forumowiczów jest online
Obecnie 109 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Wizytówka na złym koncie google

Nowicjusz ✭

Nie wiem jak i dlaczego dostałam list od google do zweryfikowania konta wszytsko przeprowadziłąm tak jak kazali tyle że na złym koncie google, było zapamiętane konto męża. Oczywiście dane o tym że firma jest jego są błędne jak to cofnąć i podpiąć wizytówkę pod moje konto. 

Wizytówka na złym koncie google

Magister ✭

Witam,

Jeżeli chodzi o tę kwestię można w łatwy sposób przenieść wizytówkę z jednego adresu e-mail na drugi. W artykule poniżej podane są wskazówki jak to zrobić:

- https://support.google.com/business/answer/3415281?hl=pl

Ważna informacja, w momencie gdy przesłane zostanie zaproszenie do zarządzania wizytówką należy udać się do skrzynki e-mail zaproszonego konta, żeby je zaakceptować. Potem nowym e-mailem zalogować się do Google Moja Firma i ponownie należy udać się do pola "użytkownicy" mianować się głównym właścicielem i wtedy usunąć niepotrzebny e-mail, który ma dostęp do wizytówki.

Pozdrawiam