Obecnie 176 forumowiczów jest online
Obecnie 176 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Usunięcie/Zamazanie nazwy firmy w Street View

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam, firma X zmieniła lokalizację, stary budynek wynajęła innej firmie Y. Niestety na Google Maps, w dalszym ciągu w Street View można zobaczyć nazwę firmy X. Istnieje możliwość usunięcia/zamazania nazwy firmy na starych (już usuniętych) tablicach na starym budynku. Dziekuję za pomoc!

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Student ✭ ✭ ✭

Anno a co do tej pory zrobiliście?

Czy wizytówka firmy X została edytowana i został zmieniony adres?

Czy firma Y utworzyła nową wizytówkę ze starym adresem firmy X i stąd problem ze zdjęciem? Można dodać nowe zdjęcia do wizytówki.

Nowicjusz ✭

Tak, tak , firma Y ma wizytówkę ze starym adresem firmy X. Właśnie dlatego problem. Dodamy więcej zdjęć ale w dalszym ciągu na street view wyświetli się logo firmy X na budynku firmy. No i w samej wizytówce pierszą opcją jest street view z centralnie umieszczonym logiem firmy X. 

Spróbujemy możliwości wymazania, która istnieje. Czytałam również o opcji wirtualnego spaceru. Niestety nie zrozumiałam zbyt dobrze o co chodzi i czy coś to zmieni tak naprawdę. 

Najlepszy Współtwórca

@Anna W

Tak, zrobienie wirtualnego spaceru i połączenie ją z wizytówką może sporo pomóc. Powinien być widoczny częściej ten nowy spacer (Google właśnie zapowiedziało, że takie nowe spacery powinny być bardziej widoczne niż nawet stare trasy przejazdu Street View). Ale taki spacer powinien zrobić rekomendowany fotograf, który będzie wiedział jak to poprawnie zrobić. Raczej ktoś z kilkuletnim doświadczeniem i sporym portfolio.

Możesz też zgłosić prośbę o zamazanie konkretnej rzeczy. Wejdź na Street View, na konkretne zdjęcie, gdzie widać najwięcej. Na samym dole, po prawej masz Zgłoś problem. Kliknij. W okienku wybierz prośbę o zamazanie innej rzeczy i opisz co i dlaczego powinno zostać zamazane, a w celowniku zrób zbliżenie (użyj przycisków + i -) dokładnie na to, co ma być zamazane. Wypełnij resztę formularza i wyślij.

Pozdrawiam,

Jacek