Obecnie 273 forumowiczów jest online
Obecnie 273 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie właściwa opinia o Mojej Firmie

N/A
# 1
N/A

Dzien Dobry.

Mam pewien problem, moja Firma występuje w witrynie google. Pewien Pan, ktory dokonal zakupu w naszej firmie, wyraził się bardzo nie właściwie o mojej firmie a mianowicie napisał na google opinie, która jest kłamliwa i wogóle nie zgadza się z tym co było ustalone ze mną i klientem.

Jak można pozbyć się tego komentarza, anulować go, usunąć lub edytować ????

Odpowiedź eksperta 2verified_user

Dot.: Nie właściwa opinia o Mojej Firmie

Najlepszy Współtwórca

Najlepszy Współtwórca

Witaj,

Przeczytaj najpierw Zasady dotyczące zamieszczania opinii i zdjęć.

Jeżeli uważasz, że jakaś opinia w Google jest niezgodna z zasadami dotyczącymi zamieszczania opinii, możesz oznaczyć ją jako nieodpowiednią. Aby to zrobić, ustaw na niej kursor i kliknij ikonę flagi. Wypełnij formularz na następnej stronie i kliknij Prześlij.

Opinia zostanie oceniona i ewentualnie usunięta z Twojej wizytówki. Po oznaczeniu opinii nie kontaktuj się od razu z pomocą, ponieważ ocena opinii może zająć kilka dni.

Nie oznaczaj opinii, które Ci się nie podobają, ale są zgodne z prawdą. Należy oznaczać tylko te opinie, które naruszają zasady Google. Google nie angażuje się w spory między sprzedawcami i klientami związane z doświadczeniami klientów, ponieważ nie ma niezawodnej metody, by stwierdzić, kto ma w takich sytuacjach rację.

Jeśli opinia nie narusza tych zasad - przeczytaj Jak odpowiadać na opinię.

Pozdrawiam,

Jacek

N/A
# 4
N/A
Jeśli chodzi o oflagowanie zrobiłam tą czynnośc już jakieś 50 razy . Ale nikt wogóle nie skontaktował się ze mna ani nie zareagował na to. Więc nie wiem co mam zrobić.

Opinia która została wystawiona jest wogóle nie prawdą . Więc nie chciałabym aby moja firma tak została postrzegana.

Więc nie wiem czy jest jakis innym sposób na to ??

Najlepszy Współtwórca
Witaj,
Skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma - zaloguj się do Google Moja Firma na komputerze. W lewym, bocznym menu kliknij Pomoc, wtedy z prawej strony otworzy Ci się box na dole którego będziesz mieć dostępne formy kontaktu - na samym dole, pod Kontakt - kliknij Wyślij e-maila. Wypełnij formularz, a tam możesz wybrać Zadzwoń (w godzinach 8-17, w dni robocze) albo wysłać e-mail.
Pamiętaj jednak, że niekoniecznie opinia może naruszać zasady opinii Google i wtedy przemyśl sobie odpowiedź na tę opinię.

Pozdrawiam,
Jacek

Student ✭ ✭ ✭

Ja zawsze doradzam nie zależnie jaka jest opinia aby rzetelnie odpowiedzieli a jeśli tego wymaga sytuacja to wyjaśnili sprawę.

PS. flagowanie kilkanaście razy nic nie daje

napisali:
Jeśli chodzi o oflagowanie zrobiłam tą czynnośc już jakieś 50 razy . Ale nikt wogóle nie skontaktował się ze mna ani nie zareagował na to. Więc nie wiem co mam zrobić.

Opinia która została wystawiona jest wogóle nie prawdą . Więc nie chciałabym aby moja firma tak została postrzegana.

Więc nie wiem czy jest jakis innym sposób na to ??

Można klientowi zaproponować jakieś rozwiązanie. Często klienci odpisują podziękowaniem za załatwienie super sprawy

Tomasz Wydra miłośnik SEO i porządków z firmami na mapach Google

Nowicjusz ✭

Witam potrzebuje pomocy przy usunięciu starych opinii dotyczących wcześniejszego lokalu, Zdjęcia nazwa itp zostały zmienione a stare opinie te złe i dobre zostały. Jest to inny właściciel inna kuchnia inny wystrój. Pomocy

Najlepszy Współtwórca

@Paweł K

Jeśli zmieniła się znacząco nazwa firmy i wlasciciel to nie powinno być problemu ze zrobieniem porządu z opiniami.

Skontaktuj się z pomocą Google Moja Firma.

Pozdrawiam,

Jacek