Obecnie 194 forumowiczów jest online
Obecnie 194 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Nie mogę dodać swojej firmy

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭ ✭

Witam,

Chciałbym dodać informację o swojej firmie w google moja firma, ale przy próbie wprowadzenia nazwy mojej firmy z automatu komórki wypełniają się nazwą innej konkurencyjnej firmy. Nie mogę tego ręcznie zmienić, przy wpisaniu w przeglądarkę google nazwy mojej firmy pojawia się po prawej stronie wizytówka właśnie tamtej firmy.

Moja firma to htmplast a ta która się pojawia to xperts.

Pozdrawiam

Tomek 

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek P
kwiecień

Dot.: Nie mogę dodać swojej firmy

Najlepszy Współtwórca

@Marek P

Wpisz swoją nazwę, a jak zacznie Ci wypełniać z automatu inną nazwą to zaznacz "To nie jest moja firma" i wpisz po swojemu.

Pozdrawiam,

Jacek

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Marek P
kwiecień

Najlepszy Współtwórca

@Marek P

Wpisz swoją nazwę, a jak zacznie Ci wypełniać z automatu inną nazwą to zaznacz "To nie jest moja firma" i wpisz po swojemu.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Dziękuję bardo za informację.

Najlepszy Współtwórca

I przede wszystkim nie próbuj zmieniać wpisu jednej firmy w drugą.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Ok dzięki jeszcze raz.

Nowicjusz ✭ ✭

Panie Jacku wprowadziłem nazwę firmy po swojemu czyli HTMPLAST UKŁADY PLASTYFIKUJĄCE TOMASZ PAWELEC bo tak jak pisałem wcześniej po wpisaniu samej nazwy HTMPLAST z automaty wypełniała mi się konkurencyjna firma XPERTS. Przyszedł mi kod weryfikacyjny, który wprowadziłem i dzisiaj zmiany zostały opublikowane. Tylko w dalszym ciągu jak wpisuje w wyszukiwarce samo słowo HTMPLAST to z prawej strony pojawia się firma XPERTS a jak wpiszę HTMPLAST UKŁADY PLASTYFIKUJĄCE TOMASZ PAWELEC to wyświetla się poprawne dane. Czy istnieje możliwość, aby po wpisaniu tylko nazwy HTMPLAST wyświetlała się z prawej strony moja firma. A tak na marginesie co może być powodem, że po wpisaniu HTMPLAST pojawia się kontakt do konkurencji czy może być to celowe działanie konkurencji ?

Pozdrawiam

Marek

Najlepszy Współtwórca

Jaki jest stan wizytówki w panelu Google Moja Firma? Opublikowane?

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Wizytówka posiada stan jako opublikowana. Dlatego jest widoczna w sieci ale jak wprowadzę pełną nazwę czyli: HTMPLAST Tomasz Pawelec ul. Sienkiewicza 9 h.15 Zielona Góra, natomiast jak wprowadzam słowo HTMPLAST to pojawia się wizytówka firmy konkurencyjnej, która mieści się w tej samej miejscowości pod podobnym adresem (różnica w adresie jest taka: firma konkurencji ul. Sienkiewicza 9 a moja firma mieści się na ul. Sienkiewicza 9 h.15.). Rozumiem że przy tworzeniu jak podałem nazwę firmy: HTMPLAST Tomasz Pawelec (bo jak chciałem wprowadzić samo HTMPLAST to z automatu wypełniały mi się danymi właśnie tej firmy konkurencyjnej) to teraz po wpisaniu w przeglądarce nazwy HTMPLAST Tomasz Pawelec ul. Sienkiewicza 9 h.15 Zielona Góra wyświetla się poprawna wizytówka, tylko nikt nie będzie wprowadzał całej nazwy łącznie z adresem aby zobaczyć poprawną wizytówkę. Jak wpisze samą nazwę mojej firmy HTMPLAST to pojawia się wizytówka konkurencji i tego nie mogę zrozumieć dla czego tak się dzieje.

Pozdrawiam

Najlepszy Współtwórca

Poprawiłem​ adres. Usunąłem​ ul. Przesunąłem punkt trochę w bok. Jeśli​ teraz adres też jest​ ok to zaakceptuj​ to.

Konkurencji ktoś chciał podmienić adres www na Wasz. Odrzuciłem tą zmianę. Za kilkanaście dni powinno być lepiej. Daj znać jak to wygląda. Zobaczę co jeszcze się dzieje i co można dalej poprawić.

Pozdrawiam​,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Gdzie mam zaakceptować wprowadzone przez Pana zmiany, pytam bo nie otrzymałem żadnej informacji i nigdzie nie widzę możliwości akceptacji. Panie Jacku a co zrobić aby przy wpisywaniu słowa HTMPLAST pojawiała się wizytówka mojej firmy. Bo na chwilę obecną pojawia się tylko wtedy kiedy wprowadzę całą tą nazwę HTMPLAST Tomasz Pawelec ul. Sienkiewicza 9 h.15 Zielona Góra.

Najlepszy Współtwórca

@Marek P

Sprawdź w Google Moja Firma czy nie oczekuje poprawka adresu. Jeśli tak - zaakceptuj ją proszę.

Pozdrawiam,

Jacek

Nowicjusz ✭ ✭

Nie ma żadnych do zaakceptowania poprawek, jest mały postęp bo jak wprowadzam nazwę htm plast (pisane osobno), to wyświetla się moja wizytówka. Ale jak wpisze htmplast (pisane razem) to nadal pojawia się wizytówka konkurencji.