Obecnie 244 forumowiczów jest online
Obecnie 244 forumowiczów jest online
Ktoś inny zgłosił prawo do właśności Twojej firmy? Tu dowiesz się, jak je odzyskać.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Kontakt z obsługą Google Moja Firma

Nowicjusz ✭

Wykonaliśmy już kilkakrotnie to co zostało nam zalecone przez Google w celu potwierdzenia, że firma należy do nas, a nie do kogoś kto zarejestrował naszą firmę pod złym adresem i w dalszym ciągu nie mamy żadnej odpowiedzi, a ponoć miało to zająć tylko 7 dni. Od ostatniego zgłoszenia minęły już miesiące, a kontaktu nadal żadnego i błąd na wizytówce jak był tak jest. Czy można w ogóle w tej sprawie skontaktować się z jakimiś żywymi ludźmi, którzy się tym zajmują, czy mam sobie czytać w nieskończoność o tym co mogę zrobić i co się później dzięki temu stanie. Otóż nie staje się tak jak zostało napisane. Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie mogę skontaktować się z żywą osobą obsługującą Google Moja Firma?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Dot.: Kontakt z obsługą Google Moja Firma

Najlepszy Współtwórca

Doczytaj maila, który przyszedł z informacją o tym, że została wysłana prośba. Jeśli przez zdaje się 7 dni nie było odpowiedzi od właściciela trzeba było na maila odpisać z informacją, że nikt się nie odzywa i napisać dlaczego ubiegasz się o własność. Zrób to.

Pozdrawiam,

Jacek

Kontakt z obsługą Google Moja Firma

Profesjonalista ✭ ✭

Tak żeby móc się spotkać to nie, ale masz możliwość czatu: w Panelu Google Moja Firma rozwijasz po lewej stronie w górnym rogu, Pomoc a następnie wybierz formę kontaktu, czat, email lub poproś o kontakt telefoniczny (widziałem że ta opcja ostatnio wróciła, dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17)

Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz