Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

Internetowe Rewolucje
Obecnie 218 forumowiczów jest online
Obecnie 218 forumowiczów jest online
Witamy na oficjalnym Forum reklamodawców Google

POLECANE TREŚCI

Poprowadź mnie
verified_user
6 miesiąc temu
Witam. 1) Chciałbym zmienić zdjęcie, które jest widoczne na stronie wizytówki przy wynikach wyszukiwania. W edycji zdjęć idzie ustawić tylko zdjęcie profilowe, okładkę, oraz logo, a nie ma tam zdjęcia z podglądu wizytówki. 2) Dodałem poprzez aplikację zdjęcie 360, aby podmienić je z aktualnym zdjęciem na wizytówce. Jak można to zrobić? Zdjęcie jest dodane w sekcji zdjęcia 360, lecz na wizytówce widocze jest cały czas standardowe z googl...
Zobacz więcej
verified_user
3 miesiąc temu
Witam serdecznie,czy przystępując do kursu i ukańczając go w języku polskim, jest jakaś możliwość uzyskania posiadanego przeze mnie certyfikatu w języku angielskim? Pozdrawiam, Paweł.
4 miesiąc temu
Witam. Jakie darmowe kursy oferuje Google oprócz Internetowych Rewolucji. Bardzo proszę o linki do nich.Jak długo Internetowe Rewolucje będą jeszcze dostępne, poleciłem już kilku znajomym ten kurs, dlatego pytam, bo jeśli ma on się zakończyć w tym roku to wolałbym jeszcze przekazać info kilku znajomym?Na początek to są moje pierwsze pytania. Pozdrawiam.
1
0 livefeed.general_zero_replies
verified_user
5 miesiąc temu
Dotarłam do 5 tematu o mailingu i nie chce mi sie otworzyć ostatnia lekcja . Ciagle wyskakuje błąd i opis try again. Kolejne tematy i lekcje działają bez zarzutu. I dostaje kolejne odznaki. Jak pozbyć sie problemu ? Chciałabym dokończyć cały kurs
5 miesiąc temu
Aplikacja po próbie przejścia do testu wyskakuje błąd aplikacji - okienko z wyślij raport po kliknięciu OK restart aplikacji. Proszę o pomoc.
0
0 livefeed.general_zero_replies