Obecnie 276 forumowiczów jest online
Obecnie 276 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Utknęłam z pytaniem

[ Edytowane ]
Nowicjusz ✭

Witam.

Troche utknęłam na pewnyn pytaniu i strasznie mnie blokuje bo nie moge przejść dalej.

Tematem jest " Jaki typ dopasowania jest najlepszy dla Twoich słów klyczowych"

Utknęłam na lekcji 3 i nawet na logikę nie mogę tego rozwiązać. "Prawie sie udało" Wściekły mężczyzna , a kolejnosc wydaje mi sie dobra

Pomocy Mrugający mężczyzna

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Utknęłam z pytaniem

Najlepszy Współtwórca

Cześć Magda,

Napisz proszę dokładne pytanie razem z odpowiedziami. Postaramy się pomóc i wyjaśnić dlaczego właśnie tak Emotikon: Szczęśliwy

Dominik Myślak

Utknęłam z pytaniem

Nowicjusz ✭

Witam! Ja utknąłem na takim pytaniu i proszę o pomoc.

Kawiarnia Sebastiana jest wyjątkowa – ma taras na dachu i wydzieloną czytelnię, w której klienci mogą oddać się lekturze przy kawie. Sebastian sprzedaje również rzadkie odmiany kawy ziarnistej importowane z Peru.

Jakich technik może użyć, by lepiej dopasować stronę kawiarni do docelowych odbiorców?

1.Podkreślić wyjątkowe aspekty swojej działalności

2.Założyć bloga, żeby zachwalać peruwiańskie kawy

3.Zadbać o obecność kawiarni w Mapach Google

4.Wkleić opis peruwiańskiej kawy ziarnistej znaleziony na innej stronie

5.Namawiać innych amatorów kawy do zrecenzowania jego firmy/strony

Utknęłam z pytaniem

Nowicjusz ✭

Siema, spróbuj

Na pewno: 1, 2, 3

Do tego jeszcze możliwe że będzie: 5

Zawsze jak Ci się nie powiedzie to będziesz miał wytłumaczenie co i jak, więc łatwo możesz poprawić. To nie ma żadnego wpływu na wynik końcowy Emotikon: Szczęśliwy

Pzdr.

Utknęłam z pytaniem

Nowicjusz ✭

Hej,

jak wejdziesz w to zadanie to w linku masz podany dokładny numer lekcji Emotikon: Szczęśliwy sprawdź czy to jest rzeczywiście "3", bądź podaj polecenie, z chęcią udzielę pomocy.

Pzdr.