Obecnie 151 forumowiczów jest online
Obecnie 151 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Unikalny numer certyfikatu

Nowicjusz ✭

Cześć, zazwyczaj certyfikaty mają unikalne numery. W tym wypadku nie widzę niczego takiego. Moje przeoczenie, czy...?

Nowicjusz ✭

no właśnie, też się nad tym zastanawiałem

Profesjonalista ✭ ✭

Nie ma czegoś takiego. Każdy otrzymuje taki sam certyfikat i nie ma na nim żadnego numeru certyfikatu.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

No dobrze, ale jak mnie rekruter zapyta, "a skąd mam wiedzieć, że sobie Pan tego certyfikatu nie narysował w Paincie?" to jak to udowodnię? Na Google Partners jest publiczny link do każdego mojego certyfikatu. Tutaj też powinien być Emotikon: Szczęśliwy Byłoby wiarygodniej Emotikon: Szczęśliwy

Profesjonalista ✭ ✭

Oczywiście, natomiast wówczas musiała by być strona lub URL. Egzaminy adwords nie są promowane jak internetowe rewolucje na skale masową.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Hej Rafał. Pełna zgoda. Tym bardziej, że URL już jest: https://learndigital.withgoogle.com/internetowerewolucje/certificate.pdf. Technicznie wystarczy chyba dodać do niego ID studenta (które też każdy z nas ma) i upublicznić Emotikon: Szczęśliwy