Obecnie 353 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
favorite_border
Odpowiedz
Highlighted

Test certyfikujący

Nowicjusz ✭

Witam.

Przeszłam przez wszystkie lekcje Internetowych Rewolucji, lecz utknęłam na teście certyfikującym.

Mogłabym prosić o odpowiedzi do niego?

Robiłam to w dość dużych i odstępach czasu i ciężko mi teraz wykonać cały test prawidłowo... Wiem, że proszę o dużo, ale skrupulatnie robiłam każdy temat i oglądałam każdy film... 

Z góry dziękuję.

Test certyfikujący

Pracownik Google

Cześć,

niestety nie możemy podać odpowiedzi do testu certyfikującego - każdy ze zdających musi zdać go samodzielnie aby uzyskać certyfikat. Jeśli któreś pytania sprawiają szczególny kłopot, warto wrócić do lekcji, w których opisane są dane zagadnienia i odświeżyć wiedzę Emotikon: Szczęśliwy

Zespół Internetowych Rewolucji

Test certyfikujący

Student ✭ ✭ ✭

Witam,

Mimo wszystko nie polecam drogi na skróty. Test weryfikuje Twoją wiedzę i umiejętności w promocji własnej firmy z wykorzystaniem Google.

Ta wiedza jest cenniejsza niż sam certyfikat, więc warto ją powtarzać i testować w praktyce, aby utrwalić i bez problemu zdać test certyfikujący.

Pozdrawiam

Test certyfikujący

Magister ✭ ✭

@Dariusz P tak jak pisze @Piotr P i @Zespół IR

Bezsenu jest to robić tylko dla certyfikatu, certyfikat to "wisienka" na torcie, ale wisienką się nie najesz. To tort trzeba zjeść żeby odnieść korzyść.

Dlatego serdecznie polecam przejście całego kursu - mocno pomaga w zrozumieniu terminologii marketingu cyfrowego i daje dobre podwaliny do wyruszenia w świat online.

U mnie półtorej roku temu przygoda z marketingiem cyfrowym zaczęła się od Internetowych rewolucji, dzięki temu zacząłem szukać większej ilości szkoleń i informacji.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Test certyfikujący

Student ✭

Zaraz, zaraz.

Czy ktoś wie dlaczego ten post znalazł się na moim koncie?
Bo się zagubiłem, a chyba wspominać nie muszę, że w życiu kobietą nie jestem, zresztą żadnych internetowych rewolucji nie używam Emotikon: Mrugający

Dariusz P

Test certyfikujący

Magister ✭ ✭

Dałeś komuś dostęp do swojego konta?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Test certyfikujący

Student ✭

Zerknij na zdjęcie profilowe Emotikon: Mrugający
Ciekawostka, poza tym ten dziwny post został napisany 4 tygodnie temu, a dzis otrzymałem maila, że go napisałem.

Test certyfikujący

Magister ✭ ✭

@Dariusz P

Może ktoś był zalogowany na twoim koncie i nieświadomie z Twojego konta zadał pytanie?

Dziś to dostałeś wiadomość o odpowiedzi :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Test certyfikujący

Student ✭

Pewno że o odpowiedzi.

Ale pierwsza była rwnież 4 tygodnie temu...

Ale dlaczego awatar nie jest mój, skoro moje konto?

Test certyfikujący

Magister ✭ ✭

Wejdź na swoje konto Google i sprawdź gdzie było zalogowane, zmień hasło i zabezpiecz konto SMS lub kodem.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz