Obecnie 223 forumowiczów jest online
Obecnie 223 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Problem z pobraniem certyfikatu ! :(

Nowicjusz ✭
Witam serdecznie,
Mam ogromny problem. Ukończyłam w 100% kurs na  rewolucje.withgoogle.com i co ?? niestety nie mogę pobrać certyfikatu. Mam zielony button "POBIERZ CERTYFIKAT" jednak po kliknięciu przenosi mnie z powrotem na stronę główną kursu. Czy ktoś ma ten sam problem ??? wiem, że w 2015 roku był ten sam problem wrrrrr ;///// pomocy Emotikon: Smutny

Pracownik Google

Dla innych użytkowników forum - jeśli macie podobny problem, zgłaszajcie nam go na maila rejestracja@internetowerewolucje.pl wraz ze swoim adresem email, na którym realizujecie kurs Emotikon: Szczęśliwy

Postaramy się jak najszybciej rozwiązać Wasz problem.

Zespół Internetowych Rewolucji

Profesjonalista ✭ ✭

Spróbuj wyczyścić pliki Cookies i jeśli to nie pomoże spróbuj z innej przeglądarki.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Dot.: Problem z pobraniem certyfikatu ! :(

Nowicjusz ✭

Kontaktowalam sie i zero pomocy

fal ToDot.: Problem z pobraniem certyfikatu ! :(

Nowicjusz ✭

Rafał to nic nie daje. 

Pracownik Google

Jeśli kontaktowałaś się z nami pod adresem rejestracja@internetowerewolucje.pl - przepraszamy za brak reakcji, napisz do nas jeszcze raz i zgłosimy problem do działu technicznego.

Profesjonalista ✭ ✭

@Masa S a powiedź mi (z czystej ciekawości na przyszłość) z jakiego systemu operacyjnego korzystasz? Być może tutaj leży problem, próbowałeś może też z urządzenia mobilnego pobrać certyfikat i ewentualnie go skopiować i sobie wysłać?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Nowicjusz ✭

Próbowałam z telefonu z komputera i z laptopa. Wszedzie jest to samo. Nie da sie pobrac. Po nacisnieciu certyfikat nic sie nie dzieje. Nawet nie jestem wstanie zmienic sobie emaila w ustawieniach ani hasla. Bo przychodzi link klikam w niego i co ??? Taka strona nie istnieje. 2 tygodnie prosze się o pomoc ze strony twórców i taki problem :/ a na emaila przeslalam im wszystko lacznie ze skanami... :/ A korzystalam z Windowsa 10tki

Profesjonalista ✭ ✭

W obliczu twojej sytuacji pozostaje Ci wyłącznie kontakt z zespołem internetowych rewolucji. Napisz na: rejestracja@internetowerewolucje.pl i czekaj na odpowiedz.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Nowicjusz ✭

Pisalam ale efektów brak

Pracownik Google

Przekazaliśmy zgłoszenie do zespołu technicznego, jak  narazie nie udało nam się powtórzyć tego błędu w środowisku testowym i rzeczywistym.

Zainteresowanej prześlemy certyfikat drogą mailową - a wszystkie inne osoby doświadczające podobnych problemów prosimy o zgłoszenia mailowo na adres rejestracja@internetowerewolucje.pl z opisem problemu i adresem mailowym, na którym realizujecie kurs żebyśmy mogli zająć się także Waszymi przypadkami.