Obecnie 270 forumowiczów jest online
Obecnie 270 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Powitanie i …parę słów o sobie :)

Zespół Internetowych Rewolucji

Cześć,

 

Serdecznie witam na Forum Internetowych Rewolucji Emotikon: Szczęśliwy

 

Chcę w tym miejscu napisać kilka słów o sobie, tak żebyśmy mieli okazję poznać się lepiej.

 

Zawodowo od kliku lat zajmuję się marketingiem w internecie. Każdego dnia pomagam przedsiębiorcom i organizacjom realizować cele biznesowe dzięki obecności w sieci. Po prostu staram się być dla nich jak najlepszym przewodnikiem w podróży po zakamarkach tego dynamicznie zmieniającego się medium.

 

Od początku mojej pracy dużo czasu poświęcam edukowaniu swoich klientów. Taka jest również moja rola w ekipie Internetowych Rewolucji. Wspólnie z całym naszym zespołem od 2015 roku doradzam przedsiębiorcom i szkolę studentów z zakresu umiejętności cyfrowych. Staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w taki sposób, żeby uczestnicy zajęć, które prowadzimy lepiej rozumieli świat reklamy internetowej. 

 

W tym miejscu również znalazłem się po to żeby służyć radą i doświadczeniami wszystkim, którzy będą chcieli na forum zwrócić się do nas ze swoimi pytaniami. Chętnie podzielę się również tym co wartego uwagi znajdę w sieci, tak żeby Ci z Was, którzy będą tego potrzebowali mogli poszerzać swoją wiedzę. Mam nadzieję, że to pomoże innym uczestnikom forum w nadążaniu za zmianami w naszej dynamicznie zmieniającej się branży.

 

Sam na co dzień z fascynacją obserwuję te zmiany i to w jaki sposób dojrzewa otaczający nas świat reklamy internetowej. Pamiętam czasy przed Google, gdy po dostęp do sieci chodziło się na uczelnię (bo w domu go nie było), a maila sprawdzało się raz na tydzień (bo częściej i tak nie było po co Emotikon: Szczęśliwy.

 

Mieszkam i pracuję w Katowicach. Wolny czas spędzam na wędrówkach po górach z rodziną, jestem przewodnikiem beskidzkim.

 

Pozdrawiam i zachęcam do aktywnego udziału w naszej społeczności.

Paweł Bilczyński

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Powitanie i …parę słów o sobie :)

Nowicjusz ✭

Super! Dzięki i pozdrawiam: Marek Emotikon: Szczęśliwy

Powitanie i …parę słów o sobie :)

Nowicjusz ✭

Witam!

Cieszę się, że można liczyć na możliwość poszerzenia wiedzy. Jako studentka informatyki dowiedziałam się o kursie Internetowych Rewolucji w sieci. Niestety w programie studiów nie znajduje się temat poruszany przez kurs. Zaczęłam oglądać i wciągnęłam się w tematykę marketingu internetowego.

Pozdrawiam, Daria