Obecnie 74 forumowiczów jest online
Obecnie 74 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz

Egzamin końcowy

Nowicjusz ✭

Czy jest możliwość zobaczenia wyników egzaminu końcowego?

Odpowiedź eksperta 1verified_user

Egzamin końcowy

Profesjonalista ✭ ✭

Przecież wynik się pojawia, czy coś się zmieniło?

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Egzamin końcowy

Nowicjusz ✭

Dostałem tylko wynik, że zaliczyłem, a ja chciałbym wiedzieć wynik poszczególnych odpowiedzi. Jest takie coś, bo nigdzie nie znalazłem?

Egzamin końcowy

Profesjonalista ✭ ✭

Poszczególnych pytań nie ma możliwości, to by było za proste - na egzaminach adwords gdzie masz 100 pytań też nie masz podanych złych odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Rafał Dziurowicz

Egzamin końcowy

Nowicjusz ✭

Za proste? Nie rozumiem. Po zdanym egzaminie mógłbym już zobaczyć na jakie pytania dobrze odpowiedziałem, a co musiałbym jeszcze powtórzyć Emotikon: Mrugający

Egzamin końcowy

Najlepszy Współtwórca

Marek zdając egzamin przecież doskonale wiesz, z którym pytaniem miałeś problem.

Dominik Myślak

Egzamin końcowy

Nowicjusz ✭

Doskonale to przesada Emotikon: Szczęśliwy Zdając egzamin niektórych pytań jest się pewnym i odpowiada bez zastanowienia, przy niektórych trzeba zastanowić się trochę. Nie mniej w obu przypadkach można "przejechać się" na swej pewności i mogło się nam wydawać; a czasami chciałoby się mieć potwierdzenie, czy dobrze typowaliśmy.
PS> Żeby była jasność, nie żądam wyników, jedynie spytałem, czy istnieje taka możliwość, by zobaczyć co poszło dobrze, a co trzeba byłoby sprostować (by nie utwierdzać się ślepo w własnych przekonaniach Emotikon: Mrugający