Obecnie 322 forumowiczów jest online
Szukasz nowych możliwości? Chcesz zacząć swoją karierę? Tutaj dowiesz się więcej na temat Internetowych Rewolucji dla studentów.
Poprowadź mnie
star_border
Odpowiedz
Highlighted

Ankieta po zakończeniu szkolenia Internetowe Rewolucje

Nowicjusz ✭

Pomimo tego, że jestem dopiero w trakcie szkolenia, otrzymałam na e-maila ankietę wraz z opisem "Kurs Internetowych Rewolucji już za Tobą (...)". Czy komuś przydarzyło się coś takiego? Obawiam się, czy po faktycznym zakończeniu całego szkolenia nie będę miała na przykład problemu z otrzymaniem certyfikatu (jeżeli dane przypisane do mojego konta są błędne).

Pozdrawiam

Anna Olearczuk 

Zaakceptowane rozwiązania
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna O
grudzień

Pracownik Google

Cześć,

nie powinno być żadnego problemu - swój postęp w ramach kursu możesz zawsze sprawdzić logując się na platformie. 

Mail zapewne został wysłany przez pomyłkę - przepraszamy.

Jeśli prześlesz nam wiadomość (na rejestracja [at] internetowerewolucje.pl) z adresem email, na jaki dostałaś wiadomość i na którym realizujesz kurs - postaramy się wyjaśnić sytuację żeby nie miała ona miejsca w przyszłości. 

Dziękujemy,

Zespół IR

Zespół Internetowych Rewolucji

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wszystkie odpowiedzi
Zaakceptowane rozwiązanie.
Rozwiązanie
Zaakceptowane przez autora tematu: Anna O
grudzień

Pracownik Google

Cześć,

nie powinno być żadnego problemu - swój postęp w ramach kursu możesz zawsze sprawdzić logując się na platformie. 

Mail zapewne został wysłany przez pomyłkę - przepraszamy.

Jeśli prześlesz nam wiadomość (na rejestracja [at] internetowerewolucje.pl) z adresem email, na jaki dostałaś wiadomość i na którym realizujesz kurs - postaramy się wyjaśnić sytuację żeby nie miała ona miejsca w przyszłości. 

Dziękujemy,

Zespół IR

Nowicjusz ✭

Również miałam taki problem. I mam jeszcze dodatkowe pytanie przy okazji, czy są jakieś ramy czasowe dotyczące kursu, jakiś ostateczny termin, do kiedy trzeba skończyć wszystkie lekcje? 

Pozdrawiam, 

Kamila

Pracownik Google

Sprawa maila już wyjaśniona, najważniejsze, że jego otrzymanie nie wpływa w żaden sposób na możliwość dalszego korzystania z kursu Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli chodzi o ramy czasowe - na chwilę obecną nie ma takowych, kurs można realizować dowolnie długo ale oczywiście zachęcamy do jego jak najszybszego ukończenia i skorzystania z zawartej w nim wiedzy.

Pozdrowienia,

Zespół IR